Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lajt Mobile rozdaje okulary przeciwsłoneczne

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Lajt Mobile rozdaje okulary przeciwsłoneczne

Od 20 do 22 lipca do wszystkich doładowań karty prepaid za minimum 25 zł wykonanych przez stronę internetową operatora Lajt Mobile dorzuca okulary przeciwsłoneczne.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać na adres: gadż[email protected] e-mail z numerem zamówienia w tytule, w treści  podając swoje dane i adres, na który zostaną wysłane okulary. Pełny regulamin promocji jest dostępny na stronie operatora.

Lajt Mobile przypomina także, że co miesiąc można zdobyć darmowe doładowania do 20 zł. Wystarczy pobrać grę Inoichi Runner na platformę Android ze sklepu Google Play, zbierać monety i wymieniać bezpłatnie na doładowania.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (6 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów