Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 promocje Lajt Mobile na początek roku szkolnego

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
promocje Lajt Mobile

Lajt Mobile wprowadza kolejne promocje na początek września. Do 9 dnia bieżącego miesiąca operator obniżył opłatę aktywacyjną i podwyższył wartości doładowania o 50% jego wartości.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

3 w 1 Lajt Mobile

Od 1 do 9 września opłata aktywacyjna za abonament Lajta wynosi tylko symboliczną złotówkę. Oto przykładowa oferta bezterminowej oferty postpaid tej wirtualnej sieci:

promocje Lajt Mobile

Promocja obejmuje również specjalny pakiet „Strzał w 10” dostępny tylko dla przenoszących numer.

W tych samych dniach trwa promocja doładowań i starterów. Do pierwszego doładowania rejestracyjnego Lajt Mobile dorzuca +50% jego wartości. Cena starterów została obniżona do 1 zł.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: