Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Karta Dużej Rodziny w lajt mobile!

Obowiązuje do: odwołania
lajt mobile dla rodziny 5G

Wirtualny operator lajt mobile wprowadził kolejne zmiany w swojej ofercie lajtDUET! Możesz wybrać nawet 5 numerów na jednym rachunku, co oznacza sporą zniżkę na każdą kartę SIM!

Abonament dla rodzin lajt mobile

W sumie lajt mobile dysponuje 4 pakietami z wieloma kartami SIM. Najwięcej zaoszczędzisz w lajtDUET Nr1 i lajtDUET Mega – to właśnie one systematycznie trafiają do naszego Rankingu najlepszych ofert komórkowych (m.in. do najnowszej edycji czerwcowej).

Indywidualna oferta Numer1:

Przejdź do promocji

Pakiet lajtDUET Nr1 to połączenie 2 abonamentów Numer1. Zamiast płacić 2x 24,99 zł, płacisz 24,99 + 19,99 zł za drugi numer, co oznacza 5 zł upustu (taki sam rabat jest w pakiecie MEGA).

Od teraz lajt mobile daje rabaty także na kolejne karty, maksymalnie do 4 dodatkowych. W sumie zaoszczędzisz w tych 2 przypadkach 20 zł każdego miesiąca! W przypadku lajtDuet S i M oszczędności wynoszą odpowiednio 2 i 3 zł na każdy dodatkowy numer.

To nie wszystko! W lajt mobile będziesz mógł korzystać z jakości sieci 5G (zasięg Plusa), a posiadając Kartę Dużej Rodziny możesz dodatkowo liczyć na zniżkę 50% na aktywację numeru!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów