Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dodatkowy Internet 300 GB w lajt mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
lajt mobile promocja 300 GB

Tylko do końca maja do każdego zamówionego abonamentu lajt mobile będziesz mógł dokupić dodatkowy Internet 300 GB w lepszej cenie! Promocja obejmuje nowych i obecnych klientów operatora.

Rabat w lajt mobile

Standardowo Internet mobilny 300 GB w lajt mobile kosztuje 39,99 zł, ale tylko przez najbliższe kilkanaście dni możesz go mieć w kwocie niższej o niemal 10 zł miesięcznie.

Oto przykładowy abonament i Internet 300 GB lajt mobile w standardowej cenie:

Przejdź do promocji

Umowa w lajt mobile może być podpisana na czas nieokreślony, a w skali 12 miesięcy zaoszczędzisz dzięki tej promocji operatora prawie 120 zł!

Pakiet mobilny lajt mobile jest jednym z najlepszych Internetów bezprzewodowych na rynku. Teraz – aż do 31 maja 2021 – dostaniesz go w jeszcze lepszej cenie! Nie zwlekaj i zamów kolejną kartę SIM w lajt mobile! Jak informuje sam operator:

Pakiet dzienny 100 GB obowiązuje w godzinach od 8:00 rano do 1:00 w nocy. Pakiet nocny 200 GB jest dostępny w godzinach od 1:00 w nocy do 8:00 rano. Pakiet 100/200 GB do wykorzystania w kraju. Roaming: 4,78 GB w roamingu UE, zgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy. Podana powyżej cena zawiera Bonus Krajowy.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: