Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Drugi starter gratis i ekstra doładowanie w Lajt Mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Lajt Mobile majowe promocje

Aktywacja konta za 1 zł w abonamencie Lajt Mobile to nie jedyna promocja tej sieci na majówkę. Zadowoleni będą również zwolennicy ofert na kartę. Wirtualny operator oferuje bowiem drugi starter w gratisie i ekstra doładowanie online.

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Majowe promocje Lajta na kartę

Zgodnie z ustawą antyterrorystyczną startery operatora nie są aktywne. Na swojej stronie Lajt Mobile wyjaśnia, jak je aktywować. Drugi starter gratis ofertowany jest tylko w dniach od 1 do 6 maja.

Starter operatora:

Lajt Mobile majowe promocje

Przykładowy pakiet na kartę operatora:

To nie koniec promocji dla prepaidowców w Lajt Mobile. W tych samych dniach aktywna jest promocja związana z doładowaniem telefonu. Wystarczy doładować swoje konto online w kwocie minimum 10 zł, aby otrzymać +25% dodatkowych środków na koncie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: