Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bonusowe doładowanie w Lajt Mobile za rejestrację karty SIM

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Do 500 zł za rejestrację numeru

Do 500 zł za rejestrację numeru

Lajt Mobile to kolejny po Orange i Play operator, który zachęca bonusami do szybkiej rejestracji swojej karty SIM. Za dokonanie tej czynności online dostaniemy aż 100% dodatkowych środków z doładowania naszego konta!

Podwojenie doładowania w Lajt Mobile

Bonus w postaci podwojonego doładowania jest przeznaczony dla osób rejestrujących kartę SIM przez Internet, którzy uzupełnią swoje konto w kwocie od 1 do 500 zł. Oznacza to, że maksymalnie możemy liczyć na bonus w wysokości aż 500 zł! Możemy go wykorzystać na różne sposoby, np. na rozmowy z numerami stacjonarnymi, które te akurat nie są limitowane w ofertach Lajt Mobile. Przypominamy – dotychczas jedynie Orange (wraz z nju mobile) oraz Play (z Red Bull Mobile) postanowili udzielić różnych promocji i rabatów za rejestrację swojego numeru.

Przykładowa oferta Lajt Mobile na kartę:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witam jak mogę zarejestrować nr z lajkamobile przez internet

Lepszą ofertę ma NJu bo za 19zł 10GB netu

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: