Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Black Friday w lajt mobile – darmowe startery

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
lajt mobile 1000 darmowych starterów

lajt mobile 1000 darmowych starterów

Wirtualna sieć lajt mobile rozdaje na Black Friday darmowe startery. W puli jest aż 1000 nowych kart SIM!

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%
PORÓWNAJ OFERTY

Darmowe startery prepaid z 9 zł do wykorzystania na start dostępne są na stronie darmowystarter.pl. Promocja trwa do 30 listopada lub wyczerpania puli 1000 starterów.

Numer można zarejestrować online przy pomocy autoryzowanego przelewu bankowego. Operator przypomina, że taki przelew w kwocie od 1 do 100 zł jest powiększony o bonus w wysokości 50%.

Na starterze można aktywować np. promowany przez lajt mobile Pakiet L-ajtowy za 19,99 zł, który zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe oraz 10 GB transferu.


>>> Przejdź do promocji <<<

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: