Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LajtBiznes 3 SIM pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: zakończona
Lajt Mobile dla firm

Pakiet LajtBiznes 3 SIM to elastyczna propozycja dla przedsiębiorców. Czym się wyróżnia oferta wirtualnego operatora Lajt Mobile i dlaczego warto o niej wiedzieć? O tym w poniższym tekście.

LajtBiznes 30 GB

Sieć Lajt Mobile oferuje łącznie kilka planów taryfowych dla przedsiębiorców. Mowa tu o „LajtBiznes”, w której skład wchodzi m.in. „LajtBiznes 3 SIM”. Choć jest to najdroższa z ofert dostępnych w taryfie, to jednak naszym zdaniem najkorzystniejsza, a dlaczego?

Sprawdź ofertę LajtBiznes 3 SIM
PORÓWNAJ OFERTY

Wybierając powyższą usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne, darmowe SMS i MMS oraz 30 GB transferu na 3 osoby. Wszystko w cenie 66,41 zł brutto z umową na 6 miesięcy, 24 miesiące lub czas nieokreślony.

Rozmowy, SMS-y i Internet w LajtBiznes 3 SIM

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie LajtBiznes 3 SIM:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 30 GB LTE na 3 karty SIM
 • cena: 53,99 zł netto (66,41 zł brutto)
 • długość umowy: bezterminowa lub na 6/24 miesiące

LajtBiznes w wariancie z 1 kartą SIM:

Lajt Mobile dla firm

Cechą charakterystyczną powyższej umowy jest fakt, iż klient otrzyma nie jedną, a trzy karty SIM, z czego każda zapewnia ten sam zakres usług. Pakiet 30 GB jest współdzielony na 3 osoby.

Lajt Mobile oferuje spore rabaty w swoim planie taryfowym. Wybierając jeden pakiet LajtBiznes 3 SIM zamiast trzech osobnych LajtBiznes 1 SIM można zaoszczędzić miesięcznie aż 25,80 zł. I to przy zachowaniu tych samych warunków umowy!

LajtBiznes 3 SIM – dla kogo?

Lajt Biznes 3 SIM to oferta stworzona z myślą o dobrze prosperujących i rozwijających się przedsiębiorcach. Osobach, którzy chcą być w stałym kontakcie zarówno ze współpracownikami, jak i klientami. Dzięki LajtBiznes 3 SIM jest to możliwe, gdyż oferta udostępnia szeroki zakres usług i niewygórowany abonament z 3 kartami SIM. Kolejną ważną zaletą jest możliwość wyboru bezterminowej umowy.

Dla niektórych przedsiębiorców oferta Lajt Mobile może jednak nie spełniać podstawowego warunku. Operator nie oferuje bowiem zestawu z telefonem, a także darmowego roamingu UE.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y)
 • 3 numery w cenie pakietu
 • spory pakiet 30 GB na 3 numery
 • możliwość zawarcia bezterminowej umowy

Wady:

 • brak darmowego roamingu UE (zobacz zasady „Bonusu Krajowego„)
 • brak wariantu z telefonem

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Lajt Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.