Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet 300 GB pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
3
Obowiązuje do: odwołania
lajt mobile internet mobilny 300 GB

Internet mobilny 300 GB to usługa z największym pakietem GB oferowanym przez sieć lajt mobile. Jednak czy tak duży transfer to jedyny atut wspomnianej usługi? Przekonajmy się o tym.

lajt mobile 300 GB

Internet 300 GB to jedna z czterech ofert bezprzewodowego łącza internetowego od wirtualnej sieci lajt mobile. Usługa wyróżnia się jednak jednym z największych transferów na rynku.

Decydując się na tę ofertę, klient otrzyma łącznie 300 GB Internetu. W godzinach od 8:00 do 1:00 w nocy do dyspozycji klienta pozostaje transfer 100 GB, natomiast w nocy (1:00-8:00) aż 200 GB. Oczywiście transfer oferowany jest w standardzie LTE zapewniającym błyskawiczne przesyłanie danych. To jednak nie wszystko.


Szczegóły oferty Internet 300 GB ->


Myśląc nad wyborem usługi warto pamiętać, iż zapewnia ona umowę na czas nieokreślony – co daje klientowi niezależność – i korzystanie z sieci Plus (co z kolei zapewnia stały zasięg). Pakiet kosztuje miesięcznie tylko 39,99 zł, co nie uszczupli zbytnio domowego budżetu. Cena uwzględnia Bonus Krajowy – za korzystanie z łącza za granicą należy spodziewać się wyższych rachunków.

Transfer, cena i zasięg w Internet 300 GB:

Oto dokładny cennik obowiązujący w pakiecie Internet 300 GB:

 • Internet: 100 GB + 200 GB w nocy
 • maksymalna szybkość transferu: do 300 Mb/s (LTE Advanced)
 • cena: 39,99 zł
 • infrastruktura: Plus
 • długość umowy: bezterminowa 

Wirtualny operator przyznaje ponadto – zgodnie z jego Polityką Uczciwego Korzystania – 4,33 GB w roamingu UE. Tak prezentuje się podział transferu ze względu na porę dnia w lajt mobile:

 • 100 GB w godz. 8:00 rano do 1:00 w nocy
 • 200 GB w godz. 1:00 w nocy do 8:00 rano

Internet 300 GB – dla kogo?

Po bezprzewodowe łącze internetowe sięga coraz więcej klientów, nic więc dziwnego, że sieć lajt mobile oferuje jeden z największych pakietów na rynku. Ale czy to jedyny plus oferty?

300 GB miesięcznie to transfer, który może spełnić oczekiwania niemal każdego klienta. Jednak to niejedyna zaleta usługi. Na uwagę zasługuje także umowa na czas nieokreślony oraz konkurencyjna cena, a do tego panel klienta. Będzie on płacił za Internet mniej niż 40 zł, a w dodatku może jeszcze z niego zrezygnować w dowolnym momencie.

Duży transfer, niska cena i niezależność mogą być kluczem do sukcesu powyższej oferty. Lekko zniechęcająca może być jednak jednorazowa opłata aktywacyjna, ale będzie ona odczuwalna tylko przy pierwszym rachunku.

Zalety:

 • 100 GB standardowego transferu
 • kolejne 200 GB transferu w nocy
 • bardzo dobra cena
 • prędkość do 300 Mb/s (LTE Advanced)
 • bezterminowa umowa

Wady:

 • jednorazowa opłata aktywacyjna

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie lajt mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Zaskakującym jest ,po dokupieniu pakietu dodatkowego, przeskakuje termin inicjacji pakietu podstawowego,czyli powstaje czarna dziura,,,mimo,iz jak wyjasniaja operatorzy,abonament czyli oplate nalezy wnosic comiesiecznie ,mimo,iz,,,,brak netu ,,,niby jest,ale tak niski poziomu transferu to w czasach analogu bywal.

Czyli dokupienie powoduje przestawienie startu transferu podstawowego na swoja szkode,

Właśnie tego doświadczyłem i zostałem prawie miesiąc bez internetu. A po za tym pakiety dodatkowe są ciut przy drogie. Ale największy problem to prędkość i stabilność połączenia. Nadajnik mam w zasięgu wzroku, poniżej jednego kilometra a internet skacze, są zaniki kilkuminutowe.

Oferta jest niezła (korzystam od lutego) ale jest w niej haczyk. Z 200GB transferu nocnego można korzystać tylko wtedy jeżeli mamy jeszcze wolne GB transferu dziennego. O tym niestety firma nie informuje w swoich reklamach. Jest to oczywiście w umowie czy regulaminie ale większość użytkowników dowie się o tym kiedy przestanie im działać internet.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: