Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lepsza cena i więcej GB w roamingu w lajtDUET MEGA

avatar
Obowiązuje do: odwołania
lajt mobile promocja

Wirtualny operator lajt mobile z przytupem powitał Nowy Rok. Po pierwsze, zdecydował się utrzymać promocyjną cenę swojego pakietu duet na stałe, po drugie – powiększył w nim limit GB w roamingu UE.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%
PORÓWNAJ OFERTY

Cena pakietu lajtDUET MEGA została końcem roku obniżona o 10 zł. Pierwotnie promocja miała zakończyć się z końcem grudnia, ale lajt mobile postanowił pozostawić niszą cenę na stałe! Za 2 karty zapłacimy więc tylko 69,99 zł, a w zamian otrzymamy m.in.:

  • nielimitowane minuty do wszystkich sieci
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci
  • transfer dzienny 100 GB
  • transfer nocny 200 GB

To nie koniec zmian na lepsze! Wirtualna sieć zwiększyła bowiem internetowy pakiet roamingu UE do 3,79 GB na każdą kartę SIM z osobna. Umowa z operatorem jest bezterminowa.


>>> Przejdź do promocji <<<

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: