Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

+50% środków za doładowanie online w Lajt Mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Czarny Piątek w Lajt Mobile

Lajt Mobile nie zapomina również o swoich karciarzach na Black Friday. Doładuj w dniach 22-25.11 swój telefon i odbierz 50% ekstra środków.

Czarny Piątek w Lajt Mobile

Aby skorzystać z promocji, doładowanie konta należy dokonać poprzez stronę Lajt Mobile. Oto przykładowa oferta na kartę tego wirtualnego operatora:

Czarny Piątek w Lajt Mobile

Minimalna i maksymalna kwota doładowania to odpowiednio 10 i 500 zł. Bonusowe środki, które dotrą na konto główne do 3 dni roboczych, można wykorzystać na wszystkie usługi. Promocja trwa w dniach od 22 do 25 listopada.

Zobacz również: Czarny Piątek w abonamencie Lajt Mobile

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: