Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czarny weekend w Lajt Mobile – darmowe jojo

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Czarny Piątek Lajt Mobile

Rusza Czarny Weekend w Lajt Mobile. Do starterów, złotych numerów, doładowań (za minimum 20 zł), zamówionych usług czy polecenia znajomego otrzymamy lajtowe jojo w gratisie.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

#Black Week w Lajt Mobile

Darmowe jojo można otrzymać od 21 do 26 listopada. Oto przykładowe oferty operatora – odpowiednio na kartę i bezterminowy abonament:

Czarny Piątek Lajt Mobile

Więcej szczegółów w Regulaminie.

Na najbliższy piątek, a więc Black Friday, Lajt Mobile zapowiada dodatkowe atrakcyjne promocje. Ich szczegóły nie są jeszcze znane.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: