Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lajt Mobile – 20 GB zamiast 10 w tej samej cenie!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

Bonusowe 10 GB w Lajt Mobile

Szaleństwo! Tak można w skrócie nazwać nową promocję od Lajt Mobile. Ten wirtualny operator zwiększa transfer w swojej topowej ofercie aż dwukrotnie – z 10 do 20 GB! Aby skorzystać z promocyjnego pakietu internetowego należy zawrzeć umowę z Lajt Mobile między 1 czerwca a 30 sierpnia.

Dodatkowe 10 GB za darmo

Promocją 20 GB objęci są właściciele nowych numerów Lajt Mobile, jak i osoby przenoszące swój dotychczasowy numer. Dodatkowe 10 gigabajtów obowiązuje w taryfach terminowych (na 12 lub 24 miesięcy) oraz bezterminowych. W przypadku tej ostatniej opcji nie wiążemy się z operatorem na długo i możemy w każdej chwili zrezygnować z jego usług – podobnie jak w ofertach na kartę. Największą zaletą bonusowego transferu jest fakt, iż nie jest on krótkotrwały. Będziemy go dostawać przez cały czas trwania umowy! Tak wygląda plan taryfowy ze standardową paczką danych:

Jeżeli zatem rozważałeś przejście do Lajt Mobile i wybranie oferty no limit z 10 GB za 36,99 zł, zrób to maksymalnie do 310 sierpnia! W tej samej cenie dostaniesz na zawsze nie 10, a 20 GB! Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów