Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Black Friday w lajt mobile – tańszy abonament 5G!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
lajt mobile promocja Black Friday

Wirtualny operator lajt mobile przygotował bardzo ciekawą promocję! Tylko w najbliższy weekend będziesz miał okazję zamówić abonament 5G w niższej cenie!

Black Friday w lajt mobile

W ostatni weekend listopada abonament No Limit L 5G zamówisz nie za 44,99, lecz za jedyne 39,99 zł! Rabat na Czarny Piątek 2021 w lajt mobile wynosi więc 5 zł.

Abonament No Limit L 5G:

Przejdź do promocji

To świetna okazja, aby przenieść numer do lajt mobile i skorzystać z tańszego abonamentu komórkowego z transferem 300 GB (100+200 GB w nocy) 5G! Jak chwali się sam wirtualny operator, to najtańsza taka oferta na rynku GSM. W lajt mobile podpiszesz umowę online w bezpieczny sposób. Nie musisz wychodzić z domu, ani okazywać jakichkolwiek dokumentów i spotykać się z kurierem.

Nie czekaj! Zamów lub przenieś numer i skorzystaj z promocji! To świetna okazja, żeby mieć wiele, za tak niewiele! Gdzie haczyk? Nie ma! lajt mobile to najszybciej rozwijająca się sieć komórkowa w Polsce, a do tego z najtańszą ofertą. Wybieraj mądrze i nie przepłacaj! Pamiętaj: łatwiej o #lekkość w lajt mobile

Promocje operatorów na Black Friday

Promocja lajt mobile „Łap okazję na BLACK FRIDAY” trwa jedynie w dniach od 26 do 28 listopada. Skorzystaj z okazji!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: