Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Aktywacja w lajt mobile tańsza o 50% na EURO 2020

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
lajt mobile promocja

Z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej, wirtualny operator lajt mobile obniża cenę za aktywację numeru. Rabat na EURO 2020 wynosi aż 50%.

50% rabatu w lajt mobile

Promocja dotyczy wszystkich abonamentów indywidualnych lajt mobile, w tym m.in. pakietu Numer 1, na stale goszczącego w naszych miesięcznych Rankingach Najlepszych Ofert Komórkowych.

Pakiet Numer 1 lajt mobile:

Przejdź do promocji

Standardowo jednorazowa opłata aktywacyjna w lajt mobile wynosi 29 zł, ale do 11 lipca 2021 – a więc do końca EURO 2020 – zostaje pomniejszona do 14,50 zł. Przejdź do lajta i ustrzel 50% rabatu!

Aby skorzystać z promocji operatora, użyj kodu rabatowego „GOL” podczas finalizacji zamówienia. Sieć lajt mobile umożliwia załatwienie wszelkich spraw online – nie musisz wychodzić z domu!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.