Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

lajt mobile 300 GB obniża ceny aktywacji

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
lajt mobile 300 GB 5G

Internet mobilny lajt mobile 300 GB jest teraz tańszy w zakupie! Wirtualny operator obniża o połowę jednorazową opłatę aktywacyjną. A to nie wszystko.

Promocja lajt mobile na lato

Tak przedstawia się pakiet lajt mobile 300 GB w jakości 5G:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 300 GB 5G NA LAJTMOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Aktywacja pakietu lajt mobile 300 GB jest teraz tańsza o 50%. Aby skorzystać z okazji, przy zamówieniu wystarczy wprowadzić kod rabatowy HALKO50. To jednak nie koniec atrakcji u tego wirtualnego operatora!

Jeszcze lepiej prezentuje się comiesięczny rabat na Internet mobilny lajt mobile. Operator obniża na lato cenę z 39,99 do 35,00 zł! Obie promocje trwają do końca czerwca bieżącego roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: