Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ruszyła przedsprzedaż iPhone’a SE w Play

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Play - przedsprzedaż iPhone SE

 

Play - przedsprzedaż iPhone SE

Dzisiejszego dnia Play uruchomił przedsprzedaż najnowszego smartfona marki Apple – iPhone’a SE. Do zestawu z telefonem dorzuca eleganckie etui firmy PURO.

iPhone SE już od 1 zł

Do wyboru mamy oba warianty pojemnościowe (16 i 64 GB) we wszystkich dostępnych kolorach. O najnowszym smartfonie iPhone’a pisaliśmy już w drugiej połowie marca, a wielką zaletą oferty fioletowego operatora jest dostępność modelu SE w wielu planach taryfowych. Możemy dostać go już za symboliczne 1 zł, lecz w najdroższych wersjach abonamentu. Szczegółowe informacje znajdziecie w cenniku przedsprzedaży iPhone’a SE. Do zestawu fioletowy operator dodaje etui PURO Ultra Slim 0,3 mm w prezencie. Sprzedaż standardowa rozpocznie się 5 kwietnia, lecz liczba dołączanych etui jest ograniczona.

Przykładowa oferta Play:

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów