Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż iPhone 13 u operatorów komórkowych! Ceny od 139 zł

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
iPhone 13 oferty operatorów

Najnowszy iPhone 13 trafił do ofert polskich operatorów komórkowych! Kupisz u nich wszystkie modele z najnowszej generacji iPhone’a: iPhone’a 13, 13 Mini, 13 Pro oraz 13 Pro Max. Opłaty startowe zaczynają się od 139 zł.

iPhone 13 w Orange – przedsprzedaż

Wszystkie 4 modele tegorocznego iPhone’a 13 znajdziesz m.in. w Orange. Wśród nich znajduje się m.in. iPhone 13 Pro Max w topowej wersji 1 TB. Ceny zaczynają się od 299 zł na start w przypadku iPhone’a 12 Mini 128 GB, ale do abonamentu bez limitu Orange należy doliczyć osobną ratę za telefon (nie dotyczy najtańszego pakietu Plan 40).

SPRAWDŹ oferty z iPhone 13
PORÓWNAJ OFERTY

SPRAWDŹ oferty z iPhone 13 Mini
PORÓWNAJ OFERTY

SPRAWDŹ oferty z iPhone 13 Pro
PORÓWNAJ OFERTY

SPRAWDŹ oferty z iPhone 13 Pro Max
PORÓWNAJ OFERTY

iPhone 13 w Play – przedsprzedaż

Także Play oferuje wiele wariantów najnowszego iPhone’a 13. W jego przypadku – jeżeli zależy Ci na najniższej opłacie startowej za sprzęt – najtaniej wychodzą iPhone 13 Mini 256 GB, iPhone 13 256 GB oraz iPhone 13 Pro 256 GB. Kupisz je już za 499 zł na start.

Przejdź do promocji

Najnowsze iPhony kupisz też w Red Bull Mobile, a więc sieci współpracującej z Play! Najtańszy jest iPhone 13 128 GB, którego kupisz już za 546 zł.

iPhone 13 w T-Mobile – przedsprzedaż

T-Mobile jest kolejnym operatorem na polskim rynku oferującym iPhone’a w swoim abonamencie. Co ciekawe, zapewnia najlepsze ceny iPhone’a 13 – przynajmniej „na dobry start”. W ten sposób iPhone 13 Mini będzie Twój już za 139 zł! Pozostałe modele iPhone’a 13 pod tym kątem również wypadają korzystnie.

Wysyłka iPhone’a 13 będzie miała miejsce po 24 września.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: