Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

20 GB ekstra w Heyah na Święta

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Heyah promocja

Świąteczne okazje zawitały także do Heyah na kartę. Operator oferuje na cały grudzień bezpłatną paczkę danych 20 GB.

Świąteczne promocje operatorów 2020 ->

Promocja obejmuje każdego klienta Heyah na kartę.

Aby odebrać świąteczne 20 GB, wystarczy, że doładujesz swoje konto telefonu poprzez aplikację Moja Heyah. Masz na to czas od 2 do 31 grudnia. Kwota doładowania jest dowolna, ale nie może być niższa od 5 zł.

Promocja łączy się z akcją „Gigabajty od Heyah”, a to oznacza, że po doładowaniu otrzymasz dodatkowy transfer danych. A jak długo trwa bonus 20 GB na Święta?

Wszystko zależy od kwoty doładowania, ale minimalny okres ważności pakietu wynosi 30 dni. Szczegóły zostały umieszczone w poniższej tabeli.

Heyah promocja

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: