Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nawet 200 GB ekstra w Heyah na wiosnę!

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Heyah 200 GB ekstra

Wystartowała promocja w Heyah na kartę! Wystarczy, że doładujesz konto swojego telefonu, a darmowe gigabajty zasilą Twoje konto!

Ekstra GB w Heyah

Przed nami pierwsze dni wiosny, a z tej okazji sieć Heyah nie próżnuje i aktywuje ekstra transfery danych dla swoich klientów.

Przykładowa oferta Heyah:

Jak otrzymać darmowe GB na wiosnę w Heyah? Wystarczy, że doładujesz swoje konto przez aplikację „Moja Heyah” lub „Mój T-Mobile”. Możesz też tego dokonać przez stronę www.doladuj.heyah.pl lub www.doladowania.t-mobile.pl. Od kwoty doładowania zależy wysokość przyznawanego bonusu! W dodatku właściciele taryfy „Dniówka” będą cieszyć się kumulacją niewykorzystanego transferu – GB nie przepadają, a po doładowaniu mają przedłużoną ważność!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI GB NA WIOSNĘ NA HEYAH.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Od kwoty doładowania zależy też ważność ekstra pakietu GB – np. standardowe doładowanie za 30 zł da Ci 30 GB ekstra na 30 dni!

Bonusy GB w Heyah na kartę za doładowanie:

Heyah promocja 200 GB

Promocja operatora trwa od 22 marca do jej odwołania.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najpierw zapłać, a potem otrzymasz GB. Faktycznie darmowe te GB he he

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: