Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Fridays w T-Mobile – zniżka -30% na wybrane akcesoria

Obowiązuje do: 02.08.2020 lub wyczerpania zapasów

Od dziś tylko do końca tygodnia w ramach Happy Fridays w T-Mobile można odebrać specjalny kod rabatowy, który uprawnia do zakupu wybranego akcesorium w wybranym sklepie w obniżonej cenie. Zniżka wynosi w tym wypadku 30%.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Happy Fridays T-Mobile

Oto przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

Aby skorzystać z promocji należy wejść na stronę internetową T-Mobile wybrać akcesorium oraz sklep w którym dokona się zakupu. Można także skorzystać z Aplikacji Mój T-Mobile i odebrać na dedykowanej stronie kod rabatowy. Można także pozyskać kod wysyłając SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800 w wiadomości zwrotnej  abonent otrzyma kod rabatowy.

Kod rabatowy można aktywować do końca weekendu, czyli do 2 sierpnia do północy.

Abonent może wykupić maksymalnie trzy akcesoria po obniżonej cenie  Na odbiór wybranych akcesoriów ma czas do 8 sierpnia lub od wyczerpania zapasów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów