Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – pakiet 1 GB w roamingu UE

1
Dobrze, że jesteś w T-Mobile promocja
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

Różowy operator przygotował dla Ciebie nową promocję z cyklu „Dobrze, że jesteś w T-Mobile” (dawniej Happy Fridays T-Mobile). Dostaniesz w niej za darmo dodatkowy pakiet 1 GB na transmisję danych w roamingu UE.

Happy Fridays T-Mobile

T-Mobile rozdaje prezent klientom indywidualnym od 1 lipca! Jeżeli w najbliższym czasie zamierzasz wybrać się do któregoś kraju UE, czy to na narty, czy tez posmakować lokalnych przysmaków, nie musisz martwić się o transmisję danych. Wystarczy, że zajrzysz na aplikację „Mój T-Mobile” lub wyślesz SMS-a.

Aktywacja prezentu w T-Mobile jest standardowa i przebiega podobnie jak w poprzednich edycjach. Dodatkowy pakiet na transmisję danych otrzymasz w aplikacji „Mój T-Mobile”. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin, a jego ważność będzie trwać przez 30 dni od momentu włączenia.

Pamiętaj – prezent czeka na Ciebie od 1 do 5 lipca (do końca dnia). Promocja skierowana jest dla właścicieli abonamentu, mix oraz ofert na kartę. Pakiet ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz. Pakiet można wykorzystać na wakacje w krajach Unii Europejskiej (Strefa Roamingowa 1A) oraz Albanii, Czarnogórze i w Macedonii.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Uhvgjjjj

Tak bardzo skromny ale jest ale to było tydzień temu od czwartku, wczoraj był piątek i jut nic niema ani grama darmowego internetu,a tak niby co piątek jest Free day a tu nic,a niby piszą że co tydzień w piątek,niepierwszy raz już tak jest i się o tym przekonałem wiadoma sprawa że darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy i ok racja zgadzam się ztym całkowicie,ale skoro co piątek to niech tak będzie jak piszą i mówią,anie na odwrót, i zamiast tych foto książek i innych cudactw niech będzie darmowy internet,bo to przynajmniej przydatne i człowiek z tego skorzysta i… Czytaj więcej »

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów