Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – pakiet 1 GB w roamingu UE

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Dobrze, że jesteś w T-Mobile promocja

Różowy operator przygotował dla Ciebie nową promocję z cyklu „Dobrze, że jesteś w T-Mobile” (dawniej Happy Fridays T-Mobile). Dostaniesz w niej za darmo dodatkowy pakiet 1 GB na transmisję danych w roamingu UE.

Happy Fridays T-Mobile

T-Mobile rozdaje prezent klientom indywidualnym od 1 lipca! Jeżeli w najbliższym czasie zamierzasz wybrać się do któregoś kraju UE, czy to na narty, czy tez posmakować lokalnych przysmaków, nie musisz martwić się o transmisję danych. Wystarczy, że zajrzysz na aplikację „Mój T-Mobile” lub wyślesz SMS-a.

Aktywacja prezentu w T-Mobile jest standardowa i przebiega podobnie jak w poprzednich edycjach. Dodatkowy pakiet na transmisję danych otrzymasz w aplikacji „Mój T-Mobile”. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin, a jego ważność będzie trwać przez 30 dni od momentu włączenia.

Pamiętaj – prezent czeka na Ciebie od 1 do 5 lipca (do końca dnia). Promocja skierowana jest dla właścicieli abonamentu, mix oraz ofert na kartę. Pakiet ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz. Pakiet można wykorzystać na wakacje w krajach Unii Europejskiej (Strefa Roamingowa 1A) oraz Albanii, Czarnogórze i w Macedonii.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Tak bardzo skromny ale jest ale to było tydzień temu od czwartku, wczoraj był piątek i jut nic niema ani grama darmowego internetu,a tak niby co piątek jest Free day a tu nic,a niby piszą że co tydzień w piątek,niepierwszy raz już tak jest i się o tym przekonałem wiadoma sprawa że darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy i ok racja zgadzam się ztym całkowicie,ale skoro co piątek to niech tak będzie jak piszą i mówią,anie na odwrót, i zamiast tych foto książek i innych cudactw niech będzie darmowy internet,bo to przynajmniej przydatne i człowiek z tego skorzysta i użyje,w przeciwieństwie do Play dają dla wszystkich użytkowników ani tylko dla tych co mają abonament .

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów