Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Fridays w T-Mobile – „Gdzie jest dziecko” za darmo

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
odbierz-bezplatny-30-dniowy-dostep-do-uslugi-gdzie-jest-dziecko-od-t-mobile

Jak co piątek, od dziś do końca weekendu T-Mobile w ramach Happy Fridays przygotował nową promocję. Tym razem jest to bezpłatny 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko”.

30 dni za darmo z usługą „Gdzie jest dziecko” – Happy Fridays T-Mobile

Oto przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

Przejdź do promocji

Aby skorzystać z promocji T-Mobile Fridays należy zalogować się na aplikację Mój T-Mobile i uruchomić odpowiednią opcję. Trzeba również pamiętać o ewentualnej późniejszej dezaktywacji usługi, gdyż po 30 dniach przechodzi ona w usługę płatną. Zostanie wtedy pobrana opłata za 7-dniowy dostęp w wysokości 6,15 zł.

Pakiet można aktywować od 22 do 26 października do końca dnia.

Promocja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, osób posiadających ofertę MIX oraz na kartę, którzy nie korzystali z usługi „Gdzie Jest Dziecko” i obecnych użytkowników „Pakietu Cyklicznego Standard”.

Dezaktywacja usługi możliwa jest w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomość SMS o treści „GJDP ANULUJ” pod numer 8082.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: