Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny w FM Group Mobile tańszy o 40 zł miesięcznie

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Taniej o 960 zł w FM Group Mobile

Taniej o 960 zł w FM Group Mobile

Okazja w FM Group Mobile. Operator obniża cenę swojego Internetu mobilnego do 59,99 zł, a więc aż o 40 zł miesięcznie!

100 GB za 59,99 zł

Pakiet netFM! 100 zapewnia 100 GB pakietu internetowego miesięcznie (nielimitowane LTE w zasięgu). Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a standardowe koszty wynoszą 99,99 zł miesięcznie. Do końca roku promocyjna cena wynosi jedyne 59,99 zł, co oznacza oszczędność aż 960 zł w skali trwania całej umowy! Do zestawu operator dołącza modem USB Huawei E3372 LTE lub router Huawei E5573 LTE za symboliczną złotówkę.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: