Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lenovo K5 DS + etui od 1 zł w FM Group Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Lenovo K5 abonament

W nowym abonamencie FM Group Mobile dostępny jest m.in. Lenovo K5 w wersji Dual SIM LTE. Jest on dostępny z ochronnym etui w zestawie już od symbolicznej złotówki.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Lenovo K5 Dual SIM od 1 zł

Na początku lutego bieżącego roku FM Group Mobile dokonał kompleksowej zmiany w swoim abonamencie. Obecna oferta jest prostsza – dostępne są 3 pakiety, a do abonamentu doliczane są dodatkowe raty za sprzęt. Sami wybieramy ich wysokość miesięczną od 10 do 200 zł. Poniżej prezentujemy najtańszą konfigurację z Lenovo K5 DS LTE za 1 zł:

Lenovo K5 abonament

W tym przypadku dodatkowa rata za urządzenie wynosi 30 zł. Umowa na abonament jest podpisywana na standardowe 24 miesiące. Do Lenovo K5 Dual SIM LTE dołączane jest ochronne etui i szkło na ekran.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.7/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: