Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

#Darmowy starter i 10 GB w prezencie od Virgin Mobile

avatar
Obowiązuje do: Bezterminowo
Virgin Mobile logo

Virgin Mobile

Sieć Virgin Mobile przygotowała interesującą promocję, w której może wziąć udział każdy bez wyjątku. Wystarczy zamówić nową kartę SIM poprzez stronę operatora i doładować konto kwotą minimum 25 złotych. W zamian otrzymujemy aż 17 GB pakietu internetowego oraz darmowe rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci i na stacjonarne.

Nowy numer, dodatkowa paczka danych, a może darmowy dostęp do serwisu muzycznego? Święta to gorący okres, w którym każda sieć chce jak najskuteczniej zachęcić do swoich ofert. O ile posiadacze abonamentów nie mają na co narzekać, o tyle właściciele kart prepaid muszą zadowolić się różnymi pakietami i promocjami związanymi z doładowaniem. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się oferty z wypasionymi pakietami internetowymi.

Sieć Virgin Mobile przygotowała ofertę dla chcących posiadać nowy numer telefonu. Za pośrednictwem internetu można zamówić darmowy starter z pięcioma złotymi na koncie. Dzięki temu można chociażby przetestować zasięg sieci, jeśli rozważamy Virgin Mobile jako naszego nowego operatora. A jeśli to dla Was za mało, to należy użyć doładowania za 25 złotych, dzięki czemu dostajemy paczkę 10 gigabajtów danych. Aktywujemy pakiet #BEZLIMITU i możemy cieszyć się aż 17 gigabajtami internetu. Oczywiście SMS-owanie i rozmowy są nielimitowane. I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno temu standardem było 100 MB wolnego internetu mobilnego na start…

Warto także wspomnieć, że darmowy starter otrzymacie w bezpłatnej dostawie kurierskiej, dzięki czemu numer będzie od razu zarejestrowany i gotowy do użycia.

Virgin Mobile to najpopularniejszy operator wirtualny w naszym kraju. Sieć została założona przez Richarda Bransona w Wielkiej Brytanii w 1999 roku. Poza Wyspami Brytyjskimi usługi świadczone są w siedmiu krajach: Australii, Kanadzie, Republice Południowej Afryki, Chile, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Francji i od 22 sierpnia 2012 roku w Polsce. Do końca 2018 roku w planach jest pozyskanie 1 miliona klientów. Ta promocja może zdecydowanie zwiększyć szansę na osiągnięcie tego celu.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Absolwent Dziennikarstwa. Od 8 lat związany z rynkiem nowych technologii i gier. Pracował dla wielu polskich i zagranicznych serwisów zajmujących się rozrywką i kulturą. Prywatnie zapalony podróżnik, miłośnik telefonów Samsung oraz muzyki elektronicznej.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: