Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowa przesyłka startera w a2mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Darmowa przesyłka startera a2mobile

Darmowa przesyłka startera a2mobile

Uważasz ofertę a2mobile za atrakcyjną, ale nie lubisz płacić za przesyłki? Spokojnie, ten wirtualny operator wysyła swoim klientom startery zupełnie za darmo.

Starter za 10 zł, przesyłka gratis

Starter a2mobile kosztuje tylko 8 10 zł. Za przesyłkę na wskazany adres korespondencyjny nie płaci klient, a operator. Oto podstawowe pakiety, jakie można aktywować na swojej karcie SIM wirtualnej sieci komórkowej a2mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (8 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: