Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nawet 200 GB za przeniesienie numeru do a2mobile!

a2mobile promocja 4x 50 GB
Obowiązuje do: odwołania

Sieć a2mobile wprowadza kolejną nowość w ostatnich dniach! Tym razem skorzystają z niej osoby zdecydowane na przeniesienie numeru do a2mobile. Można sporo zyskać!

200 GB ekstra w a2mobile!

Po pierwsze, dotychczasowa oferta na start została zastąpiona pakietem na kartę Niewyczerpalne Wszystko za 24,90 zł z 20 GB transferu. To 2x więcej paczki internetowej niż dotychczas!

Przejdź do promocji ->

A to tylko początek nowości w a2mobile! Już kilka dni temu – przy okazji debiutu oferty a2mobile 5G – pisaliśmy o kolejnych nowościach operatora, które mają za niedługo zadebiutować.

Mowa o ofercie dla przenoszących numer do a2mobile. Możesz w ten sposób zyskać nawet do 200 GB ekstra! Jak to zrobić? Przenieś numer do a2mobile. Za odnowienie pakietu Niewyczerpalne Wszystko 24,90 (lub wyższego) otrzymasz dodatkową paczkę 50 GB. W sumie oznacza to aż 70 GB na miesiąc (dokładnie 31 dni)! Operator przyznaje takie paczki czterokrotnie, co łącznie daje 200 GB promocyjnego transferu danych.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów