Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament rodzinny w Play jeszcze tańszy

avatar
1
Obowiązuje do: zakończona
6 miesięcy gratis w abonamencie rodzinnym Play

6 miesięcy gratis w abonamencie rodzinnym Play

Play ponownie obniża ceny, tym razem w ofertach rodzinnych. Przez pierwsze 6 miesięcy promocyjna cena abonamentu będzie wynosić 0 zł.

1 rachunek – kilka kart SIM

Przypomnijmy – oferty rodzinne w Play pozwalają nam na korzystanie do ośmiu kart SIM w jednym abonamencie, z czego trzy pierwsze są wliczone w jego cenę. Pozostałe są opcjonalne i kosztują po 25 zł za sztukę. W promocyjnej ofercie zamawiając formułę rodzinną na dwa lata, przez pierwsze pół roku nie będziemy musieli płacić rachunków. Co więcej, fioletowy operator zwiększa dwukrotnie pakiet internetowy w taryfach rodzinnych! Oferty rodzinne są bardzo korzystne – wystarczy porównać koszty trzech kart SIM pakietu łączonego z trzema indywidualnymi (i oferującymi tyle samo) abonamentami, by się o tym przekonać.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.5/5 - (29 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

W związku z wprowadzeniem nowych taryf rodzinnych Play, powyższa promocja została zakończona. Aktualne promocje nowej Formuły Duet i Rodzina:
https://komorkomat.pl/promocja/play-formula-duet-rabat/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów