Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Problemy Polkomtelu zostały rozwiązane

avatar
Problemy Polkomtelu zostały rozwiązane

Dopiero dziś Polkomtel uporał się z awarią, do której doszło we wtorek 17 listopada. Użytkownicy zgłaszali problemy ze sztandarowymi usługami operatora – Plus na Kartę oraz Plusha. Sporadyczne kłopoty mogą występować jeszcze jakiś czas.

We wtorek nastąpiła nieoczekiwana awaria jednego z największych operatorów na rynku, Polkomtela. Dotyczyła wszystkich użytkowników ofert prepaid – Plus na Kartę oraz Plusha. Zdenerwowani klienci zgłaszali brak możliwości korzystania z zakupionych usług i pakietów m.in. SMS czy transmisji danych. Jak poinformowało biuro prasowe firmy, „intensywne prace naprawcze trwały od samego początku awarii i zostały już zakończone”.

W internecie pojawiły się komentarze o dalszych, sporadycznych kłopotach, które mogą występować w związku z problemami operatora.

Oferty prepaid Polkomtelu należą do najkorzystniejszych na rynku. Porównanie poszczególnych wariantów znajdziecie w naszej porównywarce.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Absolwent Dziennikarstwa. Od 8 lat związany z rynkiem nowych technologii i gier. Pracował dla wielu polskich i zagranicznych serwisów zajmujących się rozrywką i kulturą. Prywatnie zapalony podróżnik, miłośnik telefonów Samsung oraz muzyki elektronicznej.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: