Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Problemy Polkomtelu zostały rozwiązane

Dopiero dziś Polkomtel uporał się z awarią, do której doszło we wtorek 17 listopada. Użytkownicy zgłaszali problemy ze sztandarowymi usługami operatora - Plus na Kartę oraz Plusha. Sporadyczne kłopoty mogą występować jeszcze jakiś czas.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

We wtorek nastąpiła nieoczekiwana awaria jednego z największych operatorów na rynku, Polkomtela. Dotyczyła wszystkich użytkowników ofert prepaid - Plus na Kartę oraz Plusha. Zdenerwowani klienci zgłaszali brak możliwości korzystania z zakupionych usług i pakietów m.in. SMS czy transmisji danych. Jak poinformowało biuro prasowe firmy, „intensywne prace naprawcze trwały od samego początku awarii i zostały już zakończone”.

W internecie pojawiły się komentarze o dalszych, sporadycznych kłopotach, które mogą występować w związku z problemami operatora.

Oferty prepaid Polkomtelu należą do najkorzystniejszych na rynku. Porównanie poszczególnych wariantów znajdziecie w naszej porównywarce.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów