Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie Premium Mobile Oferty Premium Mobile Internet Premium Mobile

Premium Mobile to obecnie jeden z największych operatorów wirtualnych w Polsce. I jeden z najmłodszych – jego debiut na rynku GSM miał miejsce w 28 stycznia 2016 roku. Obecnie oferuje usługi w oparciu o bezterminowy abonament.

Mimo dość niewielkiego zaplecza wirtualna sieć Premium Mobile od wielu kwartałów znajduje się w czołówce sieci przejmujących najwięcej migrujących numerów! Klienci ufają operatorowi, stąd stałe zwiększanie liczby użytkowników (według raportów UKE Premium co kwartał zajmuje miejsca na podium). Prześciga w ten sposób tak uznane marki, jak Play, T-Mobile czy Orange!

Obecnie Premium Mobile oferuje abonament na czas nieokreślony (indywidualny, rodzinny i dla firm) oraz Internet mobilny. Na samym początku działalności operator oferował wyłącznie abonamenty z telefonem z długoterminową umową.

Spis treści:

Zasięg Premium Mobile – jak wygląda mapa zasięgu?

Premium Mobile korzysta od samego początku wyłącznie z nadajników należących do sieci Plus. Zielony operator pokrywa swoim zasięgiem praktycznie cały kraj.

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Roaming – oferta Premium Mobile

Premium Mobile nie oferuje darmowego roamingu UE (roam like at home). Jego świetne oferty są nielimitowane tylko na terenie naszego kraju, a korzystanie z telefonu za granicą wiąże się z dodatkowymi opłatami, których szczegóły znajdziesz w cenniku Premium Mobile.

Doładowanie konta w Premium Mobile

Premium Mobile nie oferuje pakietów na kartę – zamiast doładowywać konto, operator wystawia fakturę, którą możesz następnie opłacić na różne sposoby. Cykl rozliczeniowy w Premium Mobile trwa 1 miesiąc.