Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premium Mobile kolejny raz liderem w pozyskiwaniu migrujących numerów

Premium Mobile po raz kolejny został liderem w pozyskiwaniu numerów wśród sieci wirtualnych. Został co prawda wyprzedzony przez Plusa, a więc jednego z czterech infrastrukturalnych telekomów w Polsce, to jednak pozostali wielcy gracze – Orange, Play i T-Mobile – zanotowali ujemny bilans migracji numerów. Za to w III kwartale Premium Mobile jest aż prawie 14000 numerów na plusie!

Premium Mobile wciąż liderem

Jak chwali się sam Premium Mobile na swojej stronie internetowej, pozostaje on liderem pod względem bilansu przeniesionych numerów wśród sieci wirtualnych od 2017 roku. Ale nie tylko wirtualnych – Premium jest również liderem za cały 2018 rok!

Przykładowa oferta operatora:

Od dłuższego czasu nie jest dostępna promocja dla przenoszących numer, lecz mimo to wciąż nie ma mocnych na Premium Mobile. W zamian operator oferuje Program Ambasador, w którym można otrzymać bonusy za polecenie osoby.

W III kwartale 2019 roku Premium Mobile zaliczył bilans dodatni w postaci 13602 zyskanych numerów. To ponad 3,5-krotnie lepszy wynik od trzeciej Vectry!

Zobacz również:

Źródło: Premium Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów