Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Taryfy Freedom od Premium Mobile wyróżnione godłem „Teraz Polska”

1

Pakiety Freedom od Premium Mobile otrzymały wyróżnienie mobilna usługa telekomunikacyjna w XXVIII edycji konkursu „Teraz Polska”. To pierwszy raz, kiedy wirtualna sieć stała się pierwszym w historii plebiscytu operatorem komórkowym, który zdobył to wyróżnienie. Premium Mobile znalazło się w doborowym towarzystwie znanych polskich marek, jak np. Orlen, Wedel czy PKO BP.

Porównaj oferty na abonament

Premium Mobile z logo „Teraz Polska”

Konkurs „Teraz Polska” organizowany jest od niemal 25 lat przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług, które wyróżniają się na rynku pod względem jakościowym, technologicznym i użytkowym. W całej historii konkursu wyłonionych zostało ponad 600 laureatów, którzy mogą posługiwać się godłem „Teraz Polska”. Wśród nich jest teraz usługa Freedom od Premium Mobile.

Najtańsza i najdroższa taryfa Freedom:

Komentarz Dariusza Chlastawy, wiceprezesa zarządu Premium Mobile:

Jesteśmy zaszczyceni iż nasze taryfy FREEDOM otrzymały godło Teraz Polska za Mobilną usługę telekomunikacyjną, a nasza marka Premium Mobile jest w gronie wiarygodnych, dobrych polskich firm oferujących sprawdzone usługi i produkty najwyższej jakości. Wyróżnienie w programie Teraz Polska dedykujemy naszym Klientom, gdyż to właśnie Oni obdarzyli nas swoim zaufaniem przenosząc numery telefonów do sieci Premium Mobile. Nasza strategia związana z nagrodzoną usługą i zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym, na co stawiamy i tym co cenią sobie Klienci.

To, co wyróżnia Premium Mobile spośród wielu innych operatorów, to elastyczna oferta. Telekom nie zmusza swoich klientów do podpisywania długoterminowych umów (na 12, 24 czy 36 miesięcy), pozwala za to dowolnie zmieniać plan taryfowy bez dodatkowych opłat czy kar. W każdej chwili można również zrezygnować z usług operatora z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Źródło: Premium Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Premium Mobile - TUGER Master Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Premium Mobile - TUGER Master
Gość
Premium Mobile - TUGER Master

patriotyzm lokalny …. :)

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów