Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Powstanie odświeżony iPhone 5s?

Powstanie odświeżony iPhone 5s?

Jeden z popularnych japońskich blogerów dotarł do najnowszych planów Apple. „Tajemniczy informator” zdradził, że amerykański gigant przygotowuje odświeżoną odsłonę popularnego iPhone 5s w wersji 4 calowej.

Plotek wokół Apple ciąg dalszy. Jak informuje popularny japoński blogger Mac Otakara, amerykańskie Apple ma pracować nad odświeżoną wersją iPhone 5s. Co więcej, samo urządzenie ma znajdować się w fazie produkcji – oznacza to bardzo bliską datę premiery.

Kolejny 4-calowy smartfon z charakterystycznym jabłkiem na odwrocie? Wygląda na to, że Apple postanowiło sięgnąć do sprawdzonych (i lubianych) wzorców, nie tylko z zewnątrz. W środku znajdziemy procesor A8 z obsługą standardu WiFi 802.11ac, aparatem FaceTime HD oraz Bluetootch  4.1. Informator nie zdradził, kiedy nowe rozwiązanie z Cupertino trafi do sprzedaży.

Aktualne oferty komórkowe z iPhone’m 5s znajdziecie tutaj.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów