Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Polska pierwsza na świecie przetestuje telefon LG

Polska pierwsza na świecie przetestuje telefon LG

Polska będzie pierwszym krajem na świecie, który otrzyma darmową aktualizację do Androida 6.0. Szczęśliwcami będą właściciele LG G4.

Nasz kraj po raz kolejny będzie służył jako poligon doświadczalny dla zachodnich firm technologicznych. Po zeszłorocznej przygodzie ze Samsungiem przyszedł czas na koreańskie LG. Wszyscy posiadacze topowego modelu LG G4 będą mogli za darmo pobrać aktualizację systemu operacyjnego do wersji 6.0 Marshmallow. Oficjalny komunikat niestety nie wspomina o celu takiego działania. Z badań wynika, że polscy użytkownicy są najbardziej dociekliwymi konsumentami – z tego powodu kolejne firmy decydują się na start swoich rozwiązań właśnie w Kraju nad Wisłą.

Oprócz drogiego G4, Android 6.0 trafi na niedostępny u nas LG V10. Niestety, jeśli posiadacie starszego G2, G Flexa lub G Flexa 2 będziecie musieli poczekać – te modele nie znalazły się na (krótkiej) liście do aktualizacji.

Na naszym rynku aktualnie istnieją 33 oferty z topowym G4. Wszystkie zostały skatalogowane przez naszą porównywarkę ofert.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów