Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Podsumowanie tygodnia #9 2017

avatar
Podsumowanie tygodnia #9 2017

Mija kolejny tydzień – przełom lutego i marca. Za 3 tygodnie przywita nas wiosna, ale zapewne ani się nie obejrzymy, a będziemy cieszyć się słonecznym latem. Co jednak w ostatnich dniach było słychać u operatorów działających na polskim rynku telefonii komórkowej? Czym nas zaskoczyli? Czy drugi raz z rzędu Play dzielił i rządził, czy może spoczął na laurach? Przypomnijmy sobie o najważniejszych nowościach i promocjach upływającego tygodnia.

Bonusy z okazji Dnia Kobiet

Okazje na plus.pl

Dzień Kobiet dopiero przed nami, ale już tydzień wcześniej niektórzy operatorzy zdecydowali się o wprowadzeniu promocji z tej okazji. Pierwszą siecią był Plus, który oferuje w swoim sklepie internetowym wybrane modele marki Lenovo z upominkami.

Więcej na ten temat – Dzień Kobiet – okazje na plus.pl.

Dzień Kobiet w Orange

Lenovo to nie jedyny chiński producent telefonów komórkowych, który jest „zamieszany” w tego typu promocje. Huawei Polska i Orange organizują akcję promocyjną, w której – za zakup smartfona tej firmy w abonamencie Orange – dostaniemy kartę podarunkową do sklepów Douglas o wartości 100 lub 150 zł. W przeciwieństwie do Plusa, w którym bonusy ważne są do odwołania, w Orange należy się pospieszyć – mamy czas tylko do 8 grudnia!

Więcej na ten temat – Abonament Orange – prezent od Huawei na Dzień Kobiet.

Promocje Orange i nju mobile

100 GB w Orange i nju mobile

Zeszły tydzień należał do Play, wcześniejszy do Plusa. Obecny do Orange i jego submarki nju mobile. Oprócz wcześniejszej promocji z okazji 8 marca, pomarańczowy operator wprowadził również inne rabaty. Pierwszym z nich było przedłużenie bonusu za zarejestrowanie karty SIM – po spełnieniu kilku wytycznych (m.in. udzielenie zgody na kontakt telefoniczny z konsultantem operatora), paczka 100 GB będzie twoja na cały miesiąc.

Więcej na ten temat – Bonus za rejestrację numeru w nju i Orange.

30% ekstra za doładowanie przez Internet w Orange

Krótkotrwała promocja – bo trwająca od 1 do 3 marca włącznie – obejmowała doładowanie konta Orange. Użytkownicy ofert na kartę i taryf mix tego operatora mogli liczyć na dodatkowe 30% ekstra z kwoty doładowania, które są ważne przez 14 dni. To jedna z licznych akcji tego typu nie tylko Orange – inne sieci również dawały podobne bonusy, ostatni raz z okazji Walentynek.

Więcej na ten temat – 30% więcej doładowania w Orange.

9 GB za 9 zł w nju

Użytkowniku nju – cierpisz na brak transferu? Zapewne nie, ale jeżeli potrzebowałbyś dodatkowej paczki danych, to od 2 marca możliwy jest zakup 9 GB za jedyne 9 zł! Bardzo dużą zaletą jest niska cena (cena jednostkowa za 1 GB to 1 zł). Opcjonalny pakiet internetowy dostępny jest w ofercie nju mobile na stałe, czyli w praktyce – do odwołania.

Więcej na ten temat – 9 GB za 9 zł w nju mobile.

Pozostałe promocje

Przeceny w Play

Czym byłby piątek, bez rabatów na telefony w Play i Red Bull Mobile? Być może byłby dniem straconym. A skoro tak, to i tym razem możemy liczyć na obniżkę cen poszczególnych modeli azjatyckich marek (HTC, Huawei, Lenovo, LG) oraz kanadyjskiego BlackBerry. Tradycyjnie upusty dotyczą wszystkich ofert i taryf operatora, a w niektórych przypadkach dodatkowy rabat przyznawany jest za zakup online.

Więcej na ten temat – Przecena 8 smartfonów w Play i Red Bull Mobile.

Xperia XA i E5 za 1 zł w T-Mobile

Superduet T-Mobile z telefonami jest dla nas kuszący, ale niekoniecznie z oferowanymi dotychczas Samsungami Galaxy A3 (2016) i J3 (2016)? Spokojnie – do oferty dołączyły 2 modele marki Sony – Xperia XA oraz E5. To dobrze, że operator daje nam możliwość wyboru pomiędzy koreańskim a japońskim zestawem.

Więcej na ten temat – 2 nowe smartfony w ofercie dla dwojga T-Mobile.

star ocena
4.7/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: