Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Podsumowanie tygodnia #8 2017

Podsumowanie tygodnia #8 2017

Chyba nie ulega wątpliwości, że obecny tydzień należał do sieci Play. O ile w poprzednim największe i najważniejsze nowości zaprezentował Plus (oferta JA + Perfekcyjny Duet i bardziej rozbudowany SmartDOM), to w tym najwięcej promocji i bonusów wprowadził Play. Kolejna obniżka cen wybranych smartfonów, debiut nowych modeli, a także coś miłego dla graczy komputerowych – pozostali operatorzy byli tym razem tłem.

Nowości w Play i Red Bull Mobile

Smartfony w Red Bull Mobile

Co prawda abonament Red Bull Mobile w cenie 49 zł jest na rynku od dłuższego czasu, to właśnie teraz operator kolejny raz mocniej reklamuje swoją ofertę. Jest to jedna z najlepszych opcji abonamentu na rynku. Opłata startowa za urządzenie zaczyna się już od 6 zł, a niektóre droższe modele są przecenione (nie tylko te, które dotyczą promocji łączonej z siecią Play).

Więcej na ten temat – Gorąca oferta na zimę – supersmartfony za 6 zł w Red Bull Mobile.

Play Internet mobilny taniej o 50%

Jesteś stałym klientem sieci Play? Jeżeli tak, to czeka na ciebie krótkotrwała obniżka cen Internetu mobilnego tego operatora. Za podpisanie umowy, dostaniemy upust w postaci 50% abonamentu przez 2 miesiące. Nieco dłużej – bo przez kwartał – taki sam rabat będzie obowiązywał dla osób przedłużających umowę.

Więcej na ten temat – Internet mobilny Play – rabat dla stałych klientów.

Zestaw dla gracza Play

A może jesteś zapalonym graczem komputerowym? Jeżeli tak i przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu, sięgnij po ofertę sieci Play. Za laptop Asus ROG GL553 i5 w pakiecie Internetu mobilnego będziesz płacił niecałe 155 zł przez 36 miesięcy. Oferta z modemem Huawei E3372 gwarantuje 50 GB transferu. Cena startowa za laptopa wynosi 0 zł.

Więcej na ten temat – Zestaw dla graczy w Play.

Lenovo K5 w Play

Która to już obniżka urządzeń w tym roku u operatora Play i Red Bull Mobile! Tym razem upusty dotyczą 4 modeli telefonów komórkowych oraz konsol Xbox One. Ponadto do oferty trafiła nowość – Lenovo K5, który dostępny jest we wszystkich planach taryfowych Play i Red Bull Mobile. W zależności od wysokości abonamentu, jest on dostępny w tych sieciach odpowiednio od 1 i 6 zł.

Więcej na ten temat – Przecena urządzeń w Play i Red Bull Mobile.

HTC U Play

Zupełna nowość na rynku – Play oferuje w przedsprzedaży 2 nowe modele HTC – U Play oraz U Ultra, które zadebiutowały początkiem tego roku. Możemy już teraz zamówić je w abonamencie, a przesyłka zostanie wysłana na wskazany przez nas adres korespondencyjny po 9 marca. Do zestawu dostajemy w prezencie hulajnogę Worker MIAMI XXL za darmo!

Więcej na ten temat – Przedsprzedaż HTC U w Play – hulajnoga gratis.

Inne promocje

Huawei Mate 9 Porsche Design to istny Rolls-Royce wśród smartfonów. Z sieci komórkowych oferujących swe usługi na terenie Polski jedynie T-Mobile może pochwalić się posiadaniem tego flagowca w swojej ofercie. Niemniej jednak Huawei Mate 9 Porsche Design jest aktualnie dostępny tylko dla klientów biznesowych.

Więcej na ten temat – Huawei Mate 9 Porsche Design tylko w T-Mobile.

Gdzie Jest Dziecko T-Mobile

Dlaczego dziecko nie długo nie wraca do domu, gdzie się znajduje? Na to pytanie pomoże nam odpowiedzieć aplikacja „Gdzie Jest Dziecko”, dostępna w T-Mobile i jej submarkach – Heyah i tuBiedronka. Kosztuje tylko 6,15 zł miesięcznie, a pierwszy tydzień (na próbę) udostępniony jest za darmo.

Więcej na ten temat – Usługa „Gdzie Jest Dziecko” w T-Mobile za darmo na 7 dni.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.6/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.