Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Podsumowanie tygodnia #21 2017

Maj zbliża się niemal ku końcowi. Co ciekawego słychać u naszych operatorów komórkowych? Czym nas zaskoczyła branża GSM? Jak to zwykle bywa, najwięcej promocji i upustów rabatowych zaoferował P4, a konkretnie jego sieci: Play i Red Bull Mobile. Duże nowości zaprezentował również Plus w swoich pakietach abonamentu - zarówno indywidualnego, jak i w wariancie dla dwojga oraz w pakietach rodzinnych.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Spore nowości w Play, RBM i Plus GSM

Promocja -100 zł w Play

Play i Red Bull Mobile nie tylko przecenił 3 modele smartfonów. Sieci te wprowadziły bowiem do swojej oferty 2 nowe telefony: Nokię 3310 Dual SIM oraz Samsung Galaxy Xcover 4. Są one dostępne nie tylko w abonamencie, ale i pozostałych taryfach Play - mix, pakietach duet i rodzinnych oraz ofertach dla klientów biznesowych.

Dzień później Play (tym razem bez Red Bull Mobile) wprowadził do swojej oferty abonamentowej i mix promocję -100 zł na wybrane smartfony. W przeciwieństwie do poprzedniej, gdzie do wyboru były tylko 3 modele, ta jest krótkotrwała i kończy się w najbliższy weekend. Do wyboru mamy za to znacznie szerszy wachlarz telefonów komórkowych.

0 zł do końca roku w Plusie

Innego typu promocje znajdziemy w rodzimym Plusie. Pierwsza z nich dotyczy osób przechodzących z numerem do zielonego operatora, za co można otrzymać darmowy abonament do końca roku. Promocja obejmuje oferty JA+ Abonament Elastyczny oraz JA+ Duet. Wybierając wariant z telefonem musimy jednak pamiętać, że raty za niego płatne są osobno.

Kolejna propozycja Plusa - promocja DwuPak - dotyczy pakietu łączonego z telewizją Cyfrowego Polsatu. Tym razem rabat na nasz abonament indywidualny będzie tańszy o 50%. W przypadku zamówienia pakietu dla dwojga lub rodzinnego, rachunki miesięczne będą obniżone o 10 zł. W ich przypadku rabat dotyczy ofert za minimum 44,99 i 69,99 zł na miesiąc.

HTC U11 Plus

W abonamencie Plusa wreszcie zadebiutował flagowiec HTC U11, który jest już dostępny u konkurencji od dłuższego czasu. Również i tym razem zestaw przedsprzedażowy zawiera Under Armour HealthBox, który dostajemy w prezencie. Smartfon kosztuje w opłacie startowej 299 zł, a opłaty miesięczne (abonament + rata za sprzęt) 138,99 zł.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów