Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W mijającym tygodniu kolejny raz najwięcej nowości zaprezentował Play. Oferowane nowe telefony komórkowe, obniżki cen wybranych modeli (również w Red Bull Mobile), to główne zmiany jakie miały miejsce w ostatnich dniach u fioletowego operatora. Lecz największą nowością może poszczycić się Orange, który jako pierwszy wprowadził do swojej oferty przedsprzedażowej flagowca marki Sony – Xperię XZ Premium.

Nowe telefony u operatorów

Przedsprzedaż Xperia XZ Premium Orange

Stało się! Najnowszy flagowiec Sony trafił do przedsprzedaży oferowanej przez sieć Orange. Możemy go zamówić za 349 zł w umowie za niecałe 135 zł miesięcznie. Na opłaty składają się raty za urządzenie i abonament, który sam kosztuje 69,99 zł. Możliwość wcześniejszego zakupu Sony Xperii XZ Premium to nie wszystko. W zestawie z telefonem dostaniemy bowiem słuchawki Sony MDR-100ABN o wartości 1200 zł.

Więcej na ten temat – Przedsprzedaż Sony Xperia XZ Premium + słuchawki.

Galaxy S8 i S8+ w Red Bull Mobile

Modele flagowe innego producenta, Samsunga, zawitały po cichu również w Red Bull Mobile. Konkretnie modele Galaxy S8, S8+ i ubiegłoroczny S7 Edge. Ich ceny w średnim abonamencie operatora RBM Energy 49 wynoszą odpowiednio 2926, 3276 i 2796 zł. Wybierając tańszy lub droższy abonament ich ceny będą wyższe lub niższe o 200 zł. Dodatkowo do Galaxy S7 Edge operator oferuje okulary R323 Gear VR.

Więcej na ten temat – Samsung Galaxy S8, S8+ i S7 Edge w Red Bull Mobile.

HTC Desire 10 Lifestyle w Play

Końcem tygodnia (to już niemal tradycja) Play z Red Bull Mobile obniżyły ceny wybranych urządzeń. Przeceny dotyczą 4 smartfonów i 2 smartwatchy, a oszczędności sięgają 200 zł. Dodatkowo do ofert obu operatorów komórkowych dołączyły nowe modele – Nokia 3310 (2017) i LG X Power 2. W zależności od wybranego planu taryfowego, ich ceny zaczynają się od symbolicznej złotówki.

Więcej na ten temat – Przecena 6 urządzeń w Play i Red Bull Mobile.

P10 Lite w Play

Z kolei w w samej sieci Play zadebiutował Huawei P10 Lite. „Odchudzona” wersja najnowszego flagowca Huawei dostępna jest już od symbolicznej złotówki w Formule Solo L za 115 zł miesięcznie. Abonament gwarantuje nielimitowane usługi krajowe, w tym również niewyczerpalny pakiet internetowy (jego prędkość spada po przekroczeniu pierwszych 10 GB). P10 Lite jest dostępny w kolorze czarnym lub białym.

Więcej na ten temat – Huawei P10 Lite w Play od 1 zł.

Internet mobilny – okazje

Smartfon + Laptop + Internet w Play

Za nieco mniej, bo za 99 zł, ten sam operator oferuje zestaw 3 w 1: laptop Lenovo IdeaPad 100S, smartfona marki Alcatel POP4 LTE i pakiet Internetu mobilnego. Zestaw uzupełniają modem USB Huawei E3372 i roczna subskrypcja pakietu Office 365 Personal. Umowa podpisywana jest na okres 36 miesięcy, ale – co ciekawe – nie obejmuje ona telefonu, który dodawany jest do zestawu w postaci prezentu.

Więcej na ten temat – Play – oferta 3 w 1 za 99 zł.

Happy Days Plus

Kolejna promocja Internetu mobilnego pochodzi od Plusa. Przy zamówieniu oferty zielonego operatora dostaniemy dwukrotnie większy pakiet internetowy przy zachowaniu standardowej ceny. Musimy się jednak spieszyć, gdyż promocyjna oferta trwa jedynie do 22 maja. W efekcie za 49,99 zł będziemy dysponować nie 50, a 100 GB transferu danych.

Więcej na ten temat – 2x więcej Internetu i super tablet w Plusie.

Pozostałe promocje

30 GB Lajt Mobile

25 GB to za mało? Od 12 maja Lajt Mobile proponuje zamiast takiej paczki danych aż 30 GB zachowując tę samą cenę – 36,99 zł dla nowych klientów i 34,99 zł dla przenoszących numer. Topowa oferta operatora stała się jeszcze bardziej atrakcyjna, a jeżeli komuś przeszkadza brak nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne, to mamy dobrą wiadomość – promocja rozmów bez limitów za 2 zł jest wciąż aktualna.

Więcej na ten temat – 5 GB więcej w Lajtowym Hicie od Lajt Mobile.

30% więcej w Orange

Tym razem coś dla użytkowników ofert mix i na kartę Orange. Za doładowanie swojego konta przez Internet można uzyskać ekstra środki – aż 30% więcej z kwoty doładowania. Bonus będzie przydzielony na konto w ciągu 24 godzin, a jego ważność wynosi 14 dni. Promocja trwa do 14 maja włącznie – doładuj swoje konto już teraz i odbierz dodatkowe złotówki.

Więcej na ten temat – 30% więcej doładowania w Orange.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów