Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Podsumowanie tygodnia #14 2017

avatar
Podsumowanie tygodnia #14 2017

Poprzedni tydzień zdominowany był przez oferty przedsprzedażowe Samsunga Galaxy S8 i S8+ oraz – a może przede wszystkim – nowe oferty a2mobile, Plusha i Plusa. Jak się okazuje, nie trzeba było długo czekać na odpowiedź innych operatorów. 1 kwietnia na rynek trafiła nowa oferta Heyah na kartę, ale czy jest w stanie przebić oferty prepaid i bezterminowego abonamentu wcześniej wymienionych sieci? I który smartfon z wyższej półki wygra rywalizację o klienta – Galaxy S8 czy zaprezentowany w tym tygodniu LG G6?

Nowe pakiety operatorów

Nowa Heyah 10 GB

Nowa Heyah na kartę oferuje nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Dla osób często surfujących w Internecie czeka aż 10 GB. Ta atrakcyjna oferta jest również tania – kosztuje raptem tylko 25 zł. Dla osób przenoszących numer czeka jeden darmowy miesiąc w którym nie musimy się martwić do doładowanie naszego konta.

Więcej na ten temat – Nowa oferta Heyah na kartę z 10 GB za 25 zł.

10 GB w Lajt Mobile za 29,99 zł

Nie tylko Heyah na początku kwietnia zaskoczyła nową ofertą. Również Lajt Mobile wprowadził na rynek nowy plan głosowy, lecz nie na kartę, a na abonament. Za 29,99 zł dostaniemy niemal to samo, co w Heyah, lecz bez nielimitowanych minut na numery stacjonarne. W zamian dostaniemy w prezencie selfie sticka. Do wyboru mamy wariant bezterminowy oraz na 24 miesiące.

Więcej na ten temat – Nowa oferta Lajt Mobile za 29,99 zł.

LG G6 u polskich operatorów

LG G6 w Orange

LG G6 (podobnie jak w pozostałych sieciach) dostępny jest z bardzo atrakcyjnymi dodatkami. Oprócz abonamentu Orange z telefonem dostaniemy w zestawie bezprzewodowe słuchawki LG Tone Infinim o wartości 499 zł oraz voucher na pierwszą naprawę wyświetlacza w prezencie. Sam koszt LG G6 wynosi 599 zł w ofercie (abonament + rata za urządzenie) no limit z 10 GB za 129,99 zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę klasę telefonu, cena nie należy raczej do wysokich. Istnieje również możliwość wyboru w pakiecie łączonym Orange Love.

Więcej na ten temat – LG G6 – przedsprzedaż w Orange.

 

LG G6 w Play

Takie same dodatki w przedsprzedaży koreańskiego flagowca oferuje również sieć Play. Dodatkowo do zestawu dorzuca przenośny projektor LG Minibeam. Jak wygląda cena smartfona? Zaczyna się już od symbolicznej złotówki w pakiecie Formuła Solo L za 155 zł miesięcznie. Tradycyjnie możemy dowolnie konfigurować wysokość abonamentu, co ma wpływ na cenę urządzenia. Zmniejszając zobowiązanie miesięczne np. do 75 zł, koszt LG G6 wynosi 1729 zł w jednorazowej opłacie startowej.

Więcej na ten temat – LG G6 od 1 zł w Play – przedsprzedaż.

 

LG G6 w Plusie

LG G6 zawitał również w Plusie. Również u tego operatora dostaniemy w prezencie słuchawki LG Tune Infinim i dodatkową gwarancję na wyświetlacz. Tegoroczny model flagowy LG dostępny jest za 0 zł w abonamencie bez limitów z 10 GB za 69,99 zł. Podobnie, jak w Orange, do rachunków należy doliczyć osobne raty za urządzenie. Finalnie zobowiązanie miesięczne będzie zatem wynosić od 138,71 do 207,46 zł (w zależności od tego, na ile miesięcy rozłożymy spłatę ratalną LG G6).

Więcej na ten temat – Przedsprzedaż LG G6 w Plus GSM.

 

LG G6 w T-Mobile

W piątek LG G6 trafił również do T-Mobile. Dostaniemy go z tymi samymi gratisami, co w Orange i Plusie. Jego ceny zaczynają się już od 189 zł w taryfie Supernet T3 za 179,95 zł miesięcznie. Abonament można oczywiście obniżyć, ale wiąże się to z wyższą opłatą startową za flagowca LG.

Więcej na ten temat – LG G6 + słuchawki w T-Mobile – przedsprzedaż.

Pozostałe promocje i bonusy

5 GB więcej w Premium Mobile

Freedom2 i Freedom3 to bezterminowe abonamenty oferujące kompleksową usługę krajową. Dostaniemy w nich więc nielimitowane minuty (również na numery stacjonarne), SMS-y o MMS-y do wszystkich sieci i odpowiednio 5 i 10 GB LTE. A raczej dostawaliśmy, bowiem od kwietnia Premium Mobile zwiększył transfer do 10 i 15 GB! Cena oferty pozostała bez zmian, co tylko jeszcze bardziej uatrakcyjnia taryfy tego operatora.

Więcej na ten temat – Więcej Internetu w Premium Mobile.

 

Promocje na Święta Plus GSM

Zaczęły się promocje świąteczne, przynajmniej w Plusie. Operator oferuje kilka wodoodpornych modeli Samsunga w swoim abonamencie. Mogą przydać się zwłaszcza w zbliżający się wielkimi krokami Lany Poniedziałek, który zakończył żywot niejednego telefonu. Do wyboru mamy 5 modeli, zarówno budżetowych, jak i flagowych koreańskiego producenta.

Więcej na ten temat – Wodoodporne Samsungi na Wielkanoc w Plusie.

 

Formuła Duet

Formuła Duet sieci Play to jeden z najlepszych pakietów dla dwojga z telefonem. Tym bardziej, kiedy operator wspiera ofertę dodatkową promocją. Obecna trwa do 14 kwietnia i dzięki niej możemy zaoszczędzić blisko 300 zł przy zakupie 2 smartfonów. Jeżeli rozważałeś tę ofertę, to dokonaj wyboru właśnie teraz – za tydzień ceny wrócą do poprzedniego stanu.

Więcej na ten temat – Play Formuła Duet – zaoszczędź do 300 zł.

Czerwony iPhone 7

iPhone 7 PROJECT Red w Play

Od teraz limitowany iPhone 7 128 GB w kolorze czerwonym dostępny jest nie tylko u T-Mobile. Dostaniemy go również m.in. w Play i to już od symbolicznej złotówki. W takiej konfiguracji musimy się jednak liczyć z wysokim abonamentem, który wynosi 245 zł. Możemy go jednak obniżyć np. do 75 zł – wówczas koszt zakupu telefonu będzie wynosić 3139 zł.

Więcej na ten temat – Czerwony iPhone 7 w Play.

 

Czerwony iPhone 7

Czerwonego iPhone’a 7 oferuje również Orange. Najniższy koszt zakupu wynosi 739 zł, a łączny koszt abonamentu i osobno liczonej raty za telefon to 219,99 zł. Do wyboru mamy oczywiście inne plany taryfowe, a jednym z najrozsądniejszych rozwiązań wydaje się Smart Plan LTE za 175 zł i opłacie startowej równej 1109 zł.

Więcej na ten temat – Abonament Orange – czerwony iPhone 7 128 GB.

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: