Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Podsumowanie tygodnia #12 2017

Podsumowanie tygodnia #12 2017

Mocne uderzenie operatora P4 – tak można nazwać mijający tydzień. Po niemal półmiesięcznej przerwie sieci Play i Red Bull Mobile ponownie wprowadziły przeceny dla wybranych telefonów w swojej ofercie, ale z niespotykanym dotąd rozmachem. Z posunięć pozostałych operatorów warto wymienić darmowe 20 GB dla klientów T-Mobile i jego submarek czy ciekawe promocje Orange. W tym tygodniu zadebiutował również czerwony iPhone 7 i odświeżony iPhone SE. Oj działo się!

Upusty cenowe w Play i Red Bull Mobile

Przecena 50 telefonów w Play

Po 2 tygodniach przerwy rabaty na smartfony wracają do operatora P4. I to z wyraźnym przytupem. 23 marca Play i Red Bull Mobile obniżyły ceny ponad 50 modeli telefonów komórkowych i smartfonów! Do tego w ofercie operatora zadebiutował niskobudżetowy Alcatel Shine Lite. Brawo za taką akcję!

Więcej na ten temat – Alcatel Shine Lite w Play i przecena 50 smartfonów!

 

Tańsze telefony w Play

A to nie wszystko, co w tym tygodniu zaprezentował fioletowy operator i współpracująca z nim na polskim rynku sieć Red Bull Mobile. Początkiem tygodnia Play obniżył ceny HTC One A9s i Sony Xperii XA. W przypadku tego pierwszego obniżka osiągnęła pułap 210 zł. Jeżeli chcemy zaoszczędzić to nie traćmy czasu – promocja trwa do 27 marca.

Więcej na ten temat – Super okazje w Play – smartfony tańsze nawet o 210 zł.

 

Przecena telefonów w Play

Obok powyższych modeli Play i Red Bull Mobile oferują również 9 innych modeli tych azjatyckich producentów. Dostępną są one w ofertach abonamentu dla osób fizycznych (umowa indywidualna, duet, rodzinna), dla firm i w ofertach mix. To kolejna okazja na zakupienie nowoczesnego smartfona w niższej cenie.

Więcej na ten temat – Przecena 9 smartfonów w Play i Red Bull Mobile.

 

Smartfony za 6 zł w RBM

Superokazyjne ceny modeli HTC One A9s i Sony Xperii XA zawitały również w abonamencie Red Bull Mobile. Operator przygotował na tę okazję specjalną kreację promocyjną, która informuje o ich symbolicznych kosztach zakupu – 6 zł. I to bez dodatkowych rat za urządzenie. Finalnie Red Bull Mobile Energy dysponuje zatem jeszcze lepszymi cenami, niż Play!

Więcej na ten temat – Super okazje w Red Bull Mobile – smartfony za 6 zł.

Promocje Orange

Bonus dla stałych klientów Orange

Stali klienci mogą wreszcie poczuć się docenieni. Przynajmniej w Orange. Operator ten oferuje bowiem o połowę większy pakiet internetowy dla osób przedłużających umowę. Przykładowo – zamiast 10 GB dla nowych klientów, lojalni dostaną 15 gigabajtów. Mało tego – przez pierwszy kwartał do dyspozycji będzie aż 25 GB przy tej samej standardowej cenie!

Więcej na ten temat – Przedłuż umowę z Orange i zyskaj nawet 25 GB.

 

Orange konkurs Huawei P10

Kolejna akcja promocyjna pomarańczowego operatora, tym razem skierowana dla zwolenników pakietów łączonych. Wypełniając wniosek o nową umowę Orange Love, możemy wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać nowego Huawei P10! Nagrodami pocieszenia są 2 egzemplarze Huawei P9 Lite oraz 7 głośników JBL Clip 2. A wystarczy, że uzupełnimy hasło konkursowe, a kto wie – może jury nagrodzi naszą pracę? Konkurs trwa do 27 marca.

Więcej na ten temat – Orange Love – do wygrania Huawei P10.

Pozostałe wiosenne promocje

T-Mobile rozdaje 20 GB

Jednorazowy pakiet 20 GB za darmo? W ten sposób T-Mobile wita wiosnę. Dodatkowy transfer danych mogą aktywować nie tylko użytkownicy różowego operatora, ale również jego submarek: Heyah i Tu Biedronka. Promocja trwa do niemal do samego końca maja, bo do 26 dnia tego miesiąca.

Więcej na ten temat – Odbierz 20 GB za darmo w T-Mobile.

 

Lenovo A Dual SIM Best MOVE 39

Promocyjna taryfa FM Group Mobile – Best MOVE 39 – dostępna jest wyłącznie z modelem Lenovo A Dual SIM, którego jednorazowa opłata startowa również wynosi 39 zł. Limitowana edycja abonament dostępna jest wyłącznie do końca marca. Jeżeli jesteś nią zainteresowany to skorzystaj z niej jeszcze w tym miesiącu.

Więcej na ten temat – Lenovo A Dual SIM za 39 zł w FM Group Mobile.

 

50% ekstra doładowania w Lajt Mobile

O 50% większe doładowanie? Takimi promocjami ofert na kartę co jakiś czas raczy nas Lajt Mobile. Tym razem bonus był dostępny wyłącznie w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, 21 marca. Każde doładowanie konta powyżej 10 zł i dokonane poprzez stronę operatora było promowane ekstra środkami na koncie.

Więcej na ten temat – 50% ekstra doładowania w Lajt Mobile na pierwszy dzień wiosny.

 

Lajt Mobile selfie stick

Znacznie dłuższa promocja Lajt Mobile dotyczy topowej oferty tego operatora, a więc Lajtowego Hita za 36,99 zł. Do pakietu zapewniającego nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych i 25 GB Lajt Mobile dorzuca w zestawie selfie stick gratis. Promocja trwa do wyczerpania zapasów lub – maksymalnie – do 31 maja.

Więcej na ten temat – Lajtowy Hit 25 GB od Lajt Mobile – selfie stick gratis.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.