Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy… chyba. Pojawiają się coraz to nowe informacje dotyczące kolejnego smartfona sygnowanego logiem Pocophone. Zmieniono nieco nazewnictwo, gdyż wszystko wskazuje na to, że kolejna generacja będzie oznaczona jako X2.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Najnowsze informacje mówią o tym, że prezentacja nowego smartfona będzie miała miejsce 4 lutego w Indiach. Na ten dzień POCO zapowiedziało imprezę inauguracyjną, na której pokaże swój pierwszy smartfon od czasu oddzielenia się od Xiaomi. Nowe grafiki potwierdzają między innymi wyświetlacz o odświeżaniu 120 Hz. Przy spodziewanej dobrej cenie smartfona byłby to interesujący atut przyciągający potencjalnych nabywców.

A czego jeszcze możemy spodziewać się po nowym POCO X2? Smartfon prawdopodobnie będzie napędzany średniopółkowym Snapdragonem 765 wspartym 8 GB pamięci RAM. Jest to wydajny układ, jednak pamiętajmy, że poprzednik przyciągał topowym na tamten czas procesorem. Nie wiadomo ile miejsca zostanie przeznaczone na pliki, ale należy spodziewać się minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Wcześniejsze plotki mówią o aparacie z matrycą 64 Mpix i być może użyciu podwójnego aparatu przedniego. Na temat szerszej specyfikacji na ten moment niewiele więcej wiadomo. Oczywistą informacją jest użycie najnowszego Androida 10.

Martwią niestety niektóre informacje, że POCO X2 to jedynie rebrandowany Redmi K30, który miał swoją premierę w zeszłym miesiącu w Chinach. Byłoby to jednak bardzo dziwne posunięcie ze strony chińskiego koncernu. Wkrótce powinniśmy poznać kolejne szczegóły specyfikacji nadchodzącego smartfona. Wszystkiego dowiemy się 4 lutego!

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów