Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

POCO M5 – znamy datę premiery. To za kilka dni

Poco m5 event

Od jakiegoś czasu pojawiały się przecieki dotyczące POCO M5 i POCO M5s. Będą to najnowsze modele od chińskiego producenta ze średniej półki cenowej. Teraz znamy już oficjalną datę prezentacji tych modeli. Premiera odbędzie się już 5 września o godzinie 20:00 czasu lokalnego i będzie transmitowana za pomocą mediów społecznościowych.

  • POCO M5 z MediaTekiem na pokładzie
  • będzie miał szybkie ładowanie i pojemną baterię
  • szybko powinien pojawić się na rynku globalnym

POCO M5

A na co możemy liczyć w przypadku najnowszych modeli? POCO M5 będzie najprawdopodobniej mógł się pochwalić MediaTekiem Helio G99 na pokładzie. Będzie on występował w kilku wersjach pamięciowych. Powinny znaleźć się zarówno warianty z 4 GB pamięci RAM jak i z 6 GB. Na pliki przeznaczone będzie 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Nie wiadomo co z siecią 5G – na razie przecieki o tej technologii milczą.

W przypadku ekranu POCO M5 będzie miał do zaoferowania panel o przekątnej 6,58 cala wykonany w technologii IPS LCD. Będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Nie wiadomo natomiast, czy zobaczymy tylko standardowe odświeżanie na poziomie 60 Hz, czy producent pokusi się o cos więcej.

Wiadomo również, że model ten zostanie wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh. Nie zabraknie tutaj szybkiego ładowania na poziomie 33 W. Znajdzie się także czytnik linii papilarnych ulokowany na boku smartfona. Nie powinno również zabraknąć łączności NFC.

Na ten moment nic nie wiadomo o aparatach POCO M5. Wiadomo za to, ile prawdopodobnie będzie kosztował. Mówi się, że smartfon zostanie wyceniony na około 188 dolarów. Powinien również szybko trafić na półki sklepowe po dniu premiery.

W przypadku drugiego modelu, czyli POCO M5s praktycznie nic nie wiadomo w kwestii specyfikacji. Jedyna w miarę pewna informacja to warianty pamięciowe obejmujące 4 i 6 GB pamięci RAM oraz odpowiednio 64 i 128 GB przestrzeni dyskowej. Model ten powinien zostać również zaprezentowany 5 września.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Redmi na sierpień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów