Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jak nie było smartfonów od POCO, tak nie było. Ale jak już firma zaczęła wprowadzać nowe modele to na całego. Właśnie pojawiły się informacje na temat kolejnego modelu od tego chińskiego producenta, którego korzenie sięgają Xiaomi. Wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie to przedstawiciel średniej niższej półki.

Aktualizacja: to już pewne – globalna premiera POCO M3 odbędzie się 24 listopada o godzinie 13:00.

Snapdragon na pokładzie

W kwestii samego smartfona po sieci krążą różne plotki. Niektórzy twierdzą, że będzie ot przemianowany model Redmi. Inni zaś uważają, że będziemy mieli do czynienia z POCO M3 i będzie to pierwszy przedstawiciel rodziny „M”, która ma rzekomo pojawić się na całym świecie.

Z dostępnych informacji wynika, że sercem POCO M3 będzie średniopółkowy Snapdragon 662 wsparty 4 GB pamięci RAM. Możliwe również i szczerze powiedziawszy wielce prawdopodobne, że dostępna będzie także wersja 6 GB. Na pliki zapewne zostanie przeznaczone minimum 64 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu, POCO M3 może być wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,53 cala. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Raczej na pewno będzie wykonany w technologii IPS LCD. Natomiast ciężko stwierdzić na jakim poziomie będzie odświeżanie ekranu. Równie dobrze może być klasyczne 60 Hz. Ale POCO może zdecydować się na zastosowanie lepszego panelu.

Niewiele aktualnie wiadomo na temat aparatów, które będą zastosowane w tym smartfonie. Podstawowa jednostka prawdopodobnie będzie miała główny aparat wyposażony w matrycę 48 Mpix. Znajdziemy tutaj pewnie jakieś aparaty dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości. Na froncie zaś znajdzie się pojedyncza kamerka do selfie o matrycy 8 Mpix.

Z ciekawszych informacji jakie docierają w sprawie tego modelu warto zwrócić uwagę na baterię. Najnowsze plotki mówią o ogniwie o pojemności aż 6000 mAh z obsługą szybkiego ładowania na poziomie 22,5 W. Byłby to mocny punkt POCO M3.

Na ten moment nie ma informacji na temat daty premiery. Znając jednak wcześniejsze premiery smartfonów od chińskiej marki, możemy spodziewać się, że premiera nastąpi maksymalnie do końca roku. W przypadku ceny, również powinna być ona konkurencyjna.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com. 91mobiles.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów