Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

POCO F5 Pro niebawem. Znamy specyfikację

Redmi K60 series

POCO F5 Pro właśnie pojawił się w najnowszych przeciekach, przy okazji zdradzając swoją specyfikację. Wyszło także na jaw, że jest na liście jednej z baz certyfikacyjnych, a to niemal zawsze zwiastuje rychłą premierę. A przy okazji można rzucić okiem na parametry nowego smartfona.

  • POCO F5 Pro prawdopodobnie pojawi się na rynku globalnym
  • będzie pracował pod kontrolą mocnego Snapdragona
  • powinien pojawić się w najbliższym czasie

POCO F5 Pro

POCO F5 Pro wedle najnowszych informacji, będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 8+ Gen 1. Na pokładzie znajdzie się maksymalnie 12 GB pamięci RAM. Co ważne, będzie to najszybsza obecna na rynku kość, czyli LPDDR5. Na pliki przeznaczono maksymalnie 256 GB przestrzeni dyskowej. Smartfon będzie oczywiście obsługiwał sieci 5G.

Model ten będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,67 cala wykonany w technologii OLED i będzie obsługiwał rozdzielczość QHD+. Nie zabraknie tutaj również odświeżania na poziomie 120 Hz. Znajdzie się również zaimplementowany pod ekranem czytnik linii papilarnych.

POCO F5 Pro będzie miał do zaoferowania potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę o rozdzielczości 64 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix. Całość zamknie „oczko” dedykowane zdjęciom makro 2 Mpix. Na froncie zaś znajdzie się kamerka do selfie o matrycy 16 Mpix.

Na pokładzie urządzenia znajdzie się akumulator o pojemności 5500 mAh. Będzie można go naładować po kablu z prędkością 67 W. Będzie także obecne ładowanie bezprzewodowe na poziomie 30 W. Smartfon będzie miał zainstalowanego Androida 13 wraz z nakładką MIUI 13.

Na ten moment nieznana jest jeszcze data premiery smartfona, ani jego cena. Wiele wskazuje, że długo na niego nie będziemy musieli czekać. Wydaje się również, że pojawi się on na rynku globalnym. Tym bardziej, że niektóre przecieki wskazują, że jest to po prostu przebrandowany Redmi K60. Czas pokaże.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Xiaomi na styczeń 2023.

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów