Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Za niedługo premiera POCO F4 GT. Otrzyma najmocniejszego Snapdragona

Xiaomi POCO F4 GT premiera

Premiera POCO F4 GT odbędzie się już 26 kwietnia. Dane techniczne na temat tego smartfona zostały ujawnione w Geekbench. Jedno jest pewne – ten POCO będzie znakomicie wyposażony.

  • model Xiaomi 21121210G w Geekbench to nadchodzący POCO F4 GT
  • smartfon będzie miał Snapdragona 8 Gen 1 i 12 GB RAM
  • jego premiera odbędzie się 26 kwietnia

Debiut POCO F4 GT już blisko

Nadchodzący POCO F4 GT będzie napędzany bardzo mocnym Snapdragonem 8 Gen 1. Nie zabraknie aż 12 GB pamięci operacyjnej RAM, Androida 12 i nakładki MIUI, prawdopodobnie MIUI 13. Model o nazwie kodowej Xiaomi 21121210G (uważany za flagowego POCO F4 GT) uzyskał w Geekbench 1235 punktów w teście jednordzeniowym i 3555 punktów w teście wielordzeniowym.

Premiera POCO F4 GT odbędzie się online 26 kwietnia. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo na kanale YouTube, Facebooku lub Twitterze.

Zobacz również: Premiera Xiaomi Civi S jeszcze w tym miesiącu. W Chinach

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.