Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiele wskazuje na to, że już za chwilę pojawi się nowy smartfon sygnowany logiem POCO. Tym razem będzie to podstawowy model, a jego premiera na rynkach azjatyckich prawdopodobnie odbędzie się już za dwa dni. Mowa w tym wypadku o POCO C31.

Długa żywotność baterii

Firma reklamuje swój model pod hasłem długiej żywotności baterii. Według niej, smartfon ma być tak dobry jak nowy nawet po 2,5 roku użytkowania. Będzie to model należący do podstawowej półki, który jednak zaoferuje całkiem pojemna baterię.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat nowego modelu. Prawdopodobnie będzie zasilany jednym z modeli MediaTeka. Poprzednik, czyli POCO C3, miał w tym wypadku na pokładzie MediaTeka Helio G35. Wsparty będzie minimum 4 GB pamięci RAM. Na pliki zapewne przeznaczone zostanie minimum 64 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej o zewnętrzną kartę pamięci.

Najlepsze telefony Xiaomi 2022 ->

W przypadku wyświetlacza można liczyć na ekran o przekątnej ponad 6,5 cala wykonany w technologii IPS LCD. Będzie on prawdopodobnie obsługiwał rozdzielczość HD+. Nie ma tutaj co liczyć także na wyższe odświeżanie ekranu. Będzie także widoczne niewielkie wcięcie na kamerkę do selfie oraz dość gruby podbródek.

Jeśli chodzi o aparaty, można liczyć na potrójną jednostkę główną. Prawdopodobnie będzie to podstawowa kamerka o matrycy 13 Mpix. Wspierać ją będą dwa „oczka” o matrycach 2 Mpix przeznaczone do zdjęć makro oraz do pomiaru głębi ostrości.

Wspomniana już wcześniej mocna bateria, będzie miała minimum 5000 mAh i będzie wyposażona w standardowe ładowanie na poziomie 10 W. Przy takiej konfiguracji rzeczywiście powinna zapewnić długi czas pracy na jednym ładowaniu. Nie zapomniano tutaj również o czytniku linii papilarnych.

POCO C31 swoją premierę będzie miał już 30 września, a do sprzedaży trafi prawdopodobnie 3 października. Smartfon będzie kosztował prawdopodobnie poniżej 100 euro. Na razie nie wiadomo, czy trafi do Europy. Jeśli tak by się stało, byłby to jeden z ciekawszych smartfonów dostępnych praktycznie dla każdego.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów