Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiele wskazuje na to, że niebawem zobaczymy kolejny model od POCO. Jest to o tyle zaskakujące, że po wprowadzeniu swojego pierwszego modelu, firma kazała sobie długo czekać na kolejne urządzenia. Niemniej właśnie pojawiły się pierwsze informacje na temat POCO C3.

POCO wchodzi na półkę budżetową

Co ciekawe najnowszy model będzie należał do podstawowej klasy smartfonów. W tej półce urządzeń jeszcze firmy POCO nie było. Trzeba też przyznać, że najnowszy model mocno przypomina obecny już na rynkach model Redmi 9C. Może to być zatem smartfon przebrandowany.

A na co możemy liczyć w przypadku specyfikacji? Możliwe że smartfon będzie pracował pod kontrolą MediaTeka Helio G35 wspartego przez 2 GB lub 3 GB pamięci RAM. Zapewne będzie dostępny w wariantach 32 GB i 64 GB przestrzeni dyskowej.

Ekran smartfona powinien mieć przekątną w okolicy 6,5 cala i będzie wykonany w technologii IPS. Będzie posiadał wcięcie w postaci łezki na pojedynczą kamerkę przednią. Ramki wokół wyświetlacza nie powinny specjalnie rzucać się w oczy, zauważalny za to może być podbródek.

W przypadku aparatów możemy tutaj liczyć na potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka będzie posiadała matrycę o rozdzielczości 13 Mpix. Oprócz tego, na pokładzie powinno znaleźć się miejsce dla obiektywu ultraszerokokątnego o matrycy 5 Mpix. Całość zamyka „oczko” do pomiaru głębi ostrości o matrycy 2 Mpix. Na froncie zagości kamerka do selfie o matrycy 5 Mpix.

Jeżeli potwierdzi się specyfikacja, to jednym z głównych zalet POCO C3 może się okazać bateria. Wedle dostępnych informacji będzie ona miała pojemność 5000 mAh. W przypadku podstawowego smartfona powinno przełożyć się to na długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie pojawi się POCO C3. Nie wiadomo również na jakich rynkach będzie sprzedawany. Należy natomiast spodziewać się, że jego cena będzie okazyjna, bo tylko w ten sposób ten model może zaistnieć na rynku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com. gsmarena.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów