Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Atrakcyjny Xiaomi Mi 9T w ofercie Plusha

Xiaomi Mi 9T zadebiutował w ofercie Plusha. Ten niezwykle dobrze wyceniony i wyposażony smartfon dostępny jest w abonamencie submarki Plusha na bardzo korzystnych warunkach.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Okazja z Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9T w wersji 6/64 GB dostępny jest za niecałe 799 zł w abonamencie Plush ABO 15 GB:

Ten niezwykle atrakcyjny smartfon oferowany jest w kolorze czerwonym, niebieskim oraz czarnym. Umowa na abonament trwa 2 lata, a do abonamentu doliczana jest osobna rata za Xiaomi Mi 9T. Cenę telefonu można rozbić na 24 lub 36 rat. Tak prezentują się opłaty miesięczne:

  • 24 raty - 33 zł
  • 36 rat - 22 zł

Którą opcję wybierzesz? Minimalna kwota kontraktu Plusha z Xiaomi Mi 9T to 2191 zł. Odejmując od niej oficjalną wartość smartfona (1599 zł) uzyskujemy wartość kontraktu równą 592 zł. Dzieląc ją na 24 miesiące uzyskujemy niemal dokładną wysokość abonamentu - 24,67 zł. Oznacza to, że kupując Xiaomi Mi 9T w abonamencie Plusha nie przepłacasz, a w zamian otrzymujesz bardzo dobre warunki umowy!

Źródło: Plush.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów