Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Atrakcyjny Xiaomi Mi 9T w ofercie Plusha

Plush na kartę

Xiaomi Mi 9T zadebiutował w ofercie Plusha. Ten niezwykle dobrze wyceniony i wyposażony smartfon dostępny jest w abonamencie submarki Plusha na bardzo korzystnych warunkach.

Okazja z Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9T w wersji 6/64 GB dostępny jest za niecałe 799 zł w abonamencie Plush ABO 15 GB:

Ten niezwykle atrakcyjny smartfon oferowany jest w kolorze czerwonym, niebieskim oraz czarnym. Umowa na abonament trwa 2 lata, a do abonamentu doliczana jest osobna rata za Xiaomi Mi 9T. Cenę telefonu można rozbić na 24 lub 36 rat. Tak prezentują się opłaty miesięczne:

  • 24 raty – 33 zł
  • 36 rat – 22 zł

Którą opcję wybierzesz? Minimalna kwota kontraktu Plusha z Xiaomi Mi 9T to 2191 zł. Odejmując od niej oficjalną wartość smartfona (1599 zł) uzyskujemy wartość kontraktu równą 592 zł. Dzieląc ją na 24 miesiące uzyskujemy niemal dokładną wysokość abonamentu – 24,67 zł. Oznacza to, że kupując Xiaomi Mi 9T w abonamencie Plusha nie przepłacasz, a w zamian otrzymujesz bardzo dobre warunki umowy!

Źródło: Plush.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów