Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy koreański telefon w Plushu

Samsunga Galaxy A70 można już kupić w ofercie Plusha. Tegoroczny średniobudżetowiec koreańskiego giganta dostępny jest nie tylko w dobrej cenie, ale i na atrakcyjnych warunkach abonamentu.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Galaxy A70 w Plush ABO

Samsung Galaxy A70 kosztuje na start tylko 299 zł. Smartfon ten może się pochwalić m.in ośmiordzeniowym procesorem 2,00 GHz, aż 6 GB pamięci operacyjnej RAM i 128 GB na pliki, potrójnym aparatem fotograficznym, a także potężną baterią. Galaxy A70 dostępny jest w poniższym abonamencie:

Pakiet Plush ABO 15 GB zapewnia nielimitowane usługi w kraju i w roamingu UE. Telefon możemy zamówić na 24 lub 36 rat, podczas gdy umowa na abonament w kwocie 25 zł zawsze będzie trwać 24 miesiące. Tak wyglądają wysokości raty za Galaxy A70 w Plushu:

  • 24 raty - 63 zł miesięcznie
  • 36 rat - 42 zł miesięcznie

Powyższe kwoty należy dodać do abonamentu. Łączna wysokość rachunków miesięcznych wyniesie więc od 67 do 88 zł. W porównaniu do innych operatorów jest to bardzo dobra cena.


>>> Sprawdź wszystkie oferty z Samsung Galaxy A70 <<<


Samsung Galaxy A70 dostępny jest w kolorze czarnym, białym, niebieskim lub koralowym. Uwaga - niektóre warianty kolorystyczne są na wyczerpaniu!

Źródło: Plush.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów